לכל המזלזלים ב"אביסטר"

F 15 Eagle

New member
לכל המזלזלים ב"אביסטר"

ביום שבת הגדול במנחת רחובות, הטסתי לראשון את הטיסן האויסטר (הוא היה עם חיזוקים בכנפיים בשביל שיהיו לו רולים יפים) ורציתי לעשות רול על פול מנוע, בשביל לבדוק אם אתם צודקים לגבי זה שחלקכם אמרתם שאם עושים רול על פול מנוע עם האביסטר, אז הכנפיים מתפרקות. אז תדאו לכם שהכנפיים לא התפקרו והוא עושה רול יפה ומעולה בלי להתרסק ובלי בעיות בכנפיים והוא עושה את בשניה לפחות 3 רולים על פול מנוע. אז אל תגידו שזה טיסן על הפנים גם כשהוא מחוזק, אם לא ניסתם. נ.ב מאיפה נכנס האוויר לסיכה של ה O.S? גם מהקרבורטור? ואם כן אז איך זה שכניסת האוויר לסיכה משתנה כאשר מצב הקרבורטור לא משתנה? (גם אם זה דרך הקרבורטור)

rd8000

New member
רול ??? אתה מיתכוון בטח ללופ !!!

לא ראיתי מישהו שקיבל קיפול כנפים מרול חחח !!!

rd8000

New member
שכחתי !!!

קיפול כנפים לא חייב להיות דפקה מלופ או משהו כזה !!! יכול להיות 1000000 סיבות לקיפול כנפים !!!!

F 15 Eagle

New member
אני מבין ששחכת אז אני יזכיר לך

עד לפני שבועיים דיברתי איתך באיי סי קיו עד שאיגנרתי אותך. אבל זה לא משנה אתה כל הזמן אמרת לי לא לקנות אביסטר כי ברול פול מנוע הכנפיים מתקפלות אז תנסה להיזכר

rd8000

New member
מה זה אינגרתי אותך ???

לא הבנתה אותי נכון אני לא המלצתי לך על האבי סטאר בגלל המבנה שלו !!!! ואני לא אמרתי לך שעם אבי סטאר עושה לופ אז הוא מקפל כנפים !!!!

00 ERAN 00

New member
הוא צודק.

האביסטר היה גם הטריינר שלי לפני שבע שנים...(היום אני עם המוסטנג) אחלה מטוס, לא מקפל ולא מתפתל... כנראה שה"דור" של היום ...בגלל שהכל "רדי טו פליי" שכח גם להדביק כנפיים כמו שצריך....

superstar 40

New member
אין סיכוי 3 רולים בשניה כי

זה דבר שפאן פלי יכול לעשות מה שהאביסטר לא זה כולה טריינר אולי חצי רול לשניה

F 15 Eagle

New member
תאמין לי שכן

כיוונתי את הסרוו של המאזנות שהסתבבו קצת יותר בחריפות, ואם אתה לא מאמין חכה לשבת הבאה אני מצלם בווידאו ואני הופך את זה לקובץ במחשב ואז אם מישהו ירצה לראות, אז אני ישלח לו לאימייל אז תחכה עד שבוע הבא

rd8000

New member
אחי בשבת הבאה תצלול עם הטיסן.....

ותמשוך אף חריף ותספר לנו על החביות שהיו לך עם הטיסן !!!!

superstar 40

New member
סבבה אני מחכה לראות כי זה בארך

מה שפאן פלי עושה ואפילו קשת פחות הוא עושה

ci

New member
לדעתי

אחרי שנוכחת לדעת כמה הטיסן שלך חזק ואיתן תתחיל להתאמן על התחמקויות. לדוגמא : טוס לכיוון איזה עץ ואז תן ימינה חזק ופול UP, ולסרוגין לצלול מהר ואז פול UP, כמובן שיש לתרגל במנוע בפול גז ותעדכן אותנו בהתפתחויות.

חחחחחחחח......אהבתי!

ואחי אף אחד לא השמיץ את האביסטר שלך אם אתה נהנה איתו לבריאות אני לא מבין למה אתה תוקף ומשתולל...?!? ו3 רולים בשניה?!....חחחחח אין מצב אחי זה משהו שפאן פללי לא עושה (כלומר לא ראיתי)

Rtitan

New member
המממ.... שלושה רולי לשניה...

אומרים בחישוב גס מאד עומס מתיחה של יותר מ-60 ק"ג על כל צד של הכנף... שמע... עם החיזוקים שהיית צריך שם... הטיסן המריא בכלל? או שהוא פשוט היה כבד מדי ואת הרולים הוא עשה על המסלול?...

למעלה