לכל הכפר סבאים - תדעו מי זאת שירלי

לכל הכפר סבאים - תדעו מי זאת שירלי

הנה סיפור אמיתי שהיה לפני שנה, ורק עכשיו "נפתרה" התעלומה : לפני כשנה, כשעוד היה לי אופנוע, אני נודע איתו, ברחוב הכרמל בכפר סבא, כשלפתע, באמצע כיכר ("כיכר המשקפיים" למי שמכיר) נכנסת בי מכונית 206 מאחור.....רק בנס, באמת בנס, לא קרה לי כלום ואפילו הקטנוע לא נשרט. לאחר שהנהגת ואני יוצאים מכלי רכבינו, אני לפתע לתדהמתי שומע ממנה צעקות : "איך אתה נוהג ! אתם לא יודעים איך לנהוג ! חכה חכה, אני שוטרת, אתה מחכה פה, אחרת תגיע למעצר".... לאחר ההלם הראשוני, וכשהבנתי שכל ההתקפה שלה היא בעצם התקפה לצורך הגנה כי ברור לשנינו מי אשם, היא מתחילה לרשום את המספר של הקטנוע ומבקשת ממני פרטים מזהים. אני אומר "אין בעיה, אני רוצה את כל הפרטים שלך, את זאת שנכנסת בי מאחור, ואת האשמה בכל התאונה הזאת". - היא אומרת, OK, אנחנו באמצע הכיכר, בוא נעצור בצד שלא נפריע לזרימת התנועה. אני נוסע עוד קצת ועוצר בצד, ושם לב שהיא ממשיכה לסוע ולא עוצרת.... אני מחכה ומחכה, ומבין בסוף שהיא ברחה לי.... טוב נו, אני מתנחם ואומר לעצמי, לא קרה לי ולקטנוע שום נזק.... אך לאחר כמה שעות אני מחליט לעצמי שאני לא מוותר. ברוב טמטומי ומההלם לא רשמתי את מס' הזיהוי של הרכב, וכך ידעתי רק שמדובר (כנראה) בשוטרת, בעלת רכב פיז'ו 206 חדשה כחולה מטלית.....סיפרתי את הסיפור לידידת משפחה שהיא בעצמה שוטרת ושאלתי אותה אם יש מה לעשות - היא אמרה לי לאכזבתי שכל עוד אין לי את מס' הרישוי של המכונית אין סיכוי לאתר אותה ואין סיכוי שיתיחסו לתלונתי. כך, עברו הימים , השבועות והחודשים, והסיפור די נשכח כבר. לפני כמה ימים, אני מדבר עם חבר בטלפון, ואנחנו מדברים על הבחירות המקומיות. מדברים על המועמדים השונים. הוא מספר לי כדבר אגב שהוא יודע ששירלי רוקח גרה ב"רום העיר" ליד הקניון, ושיש ברשותה פיז'ו 206. בומממם - פתאום נופל לי האסימון !!!!! אני נזכר כי אותה האישה עם הטון הערסי משהו שצעקה עלי כשנכנסה בי בתאונה הזאת היא זאת בפרסומת שאני רואה בתור שירלי רוקח ! אני נזכר שכשהיא צעקה עלי היא אף ניסתה לאיים שהיא שוטרת ושהיא באמת ידועה בזה שהיתה שוטרת סמוייה בפרשת אסף שטיינרמן ! כן, ויש לה פיז'ו 206 ! הכל פתאום מתחבר !!!!! אייי, איזה החמצה, למה לא ידעתי את זה שבועיים או אפילו שבוע לפני ! לא שזה היה משנה כי היא קיבלה 170 קולות, אבל עדיין ! אם למישהו יש רעיון איך להחזיר לה ,אפילו בקטנה, אשמח לשמוע ! נ.ב. מדהים שיש אנשים אופורטוניסטים, שרק הם עצמם חשובים בעיניהם, ועוד מתמודדים על ראשות העיר !

למעלה