לכל הימניים שסובלים ממשה המנהל בואו לפורום "חורזים וכותבים",גוטרמן אם לא תקלל גם אתה מוזמן

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

הדיונים אתך נעשים מעיקים תשחרר...

ביקשת קיבלת...
(תתנצל על "השקרן" ? )
מעניין אם תערוך את ההודעה שלך ותשנה אותה הרי כבר עשית זאת בעבר

[IMG alt="מ ש ה 53"]https://www.tapuz.co.il/data/avatars/m/4000/4000731.jpg?1619389767[/IMG]

מ ש ה 53

Well-known member

מנהל

הבנתי. כעת יש לכולכם חופש ממני עד ה23.07.22. אחרי זה נחשב מסלול מחדש. הולך? ובאמת שאיני רוצה לוותר עליך. דעותיך הן דעותיך, אבל אתה בהחלט אדם חיובי וסבלני. אז תן עוד צ'אנס.
או קיי. זה אפילו לא היה כל כך מזמן והנה, מחקתי את המילה "שקרן" ואני מתנצל.
אלא שהבעיה אתך ועם עוד כמה, (ויש כמובן גם גרועים ממך כידוע), היא שאתם מסרבים לסור מהקיבעונות שלכם.
נניח ששגיתי וחסמתי לתקופות "לא שפויות" כדבריך.
ויחד עם זאת, זה עדיין לא ממש סוף העולם.
כי אם יש לך חברים שאתה נמצא אתם בקשר (מחוץ לתפוז), אתה יכול להעביר דרכם מסר.
ונכון שאולי כעת ההנהלה נמצאת בקומה, אבל להנהלה אפשר לפנות גם בדוא"ל, והנהלה פעילה יכולה בהחלט לסייע כשמתקיימת "אי הבנה" בין מנהל לכותב.

ומעבר לזה, גם כשהתקופה היא "בלתי נסבלת" היא הרי מסתיימת בסוף ואז אתה יכול לנהל שיח עם המנהל, אם באישי ועם (כדרכי כמה מכם), ע"ג הפורום.
ככה עושה הגב' דפדפת וככה איציק וככה גם אתה.

אז מה עשיתם? קראתם למרד? יאללה. תמרדו.
ומה עוד עשיתם? היגרתם לפורום אחר? יאללה. מה רע? יכירו אתכם עוד כמה.
אמה מה? בחרתם בפורום שמכיל לא כל כך הרבה משתתפים, ורבים שם הם בעלי דעה די דומה לזו שלכם. שונאי שמאל וחובבי BB. אז שיהיה לכם בכיף.

וחוצמזה? נניח שבאמת הגזמתי. והלוא כתבתי לפני מספר ימים, שעד למועד מסוים לא אחסום בכלל, ונוכל לחשב מסלול מחדש.
לא חלף רגע, ובא עוג חכמולוג, וניסה אותי. אז לא אני נתתי לו את ה"מכה ביד" ומי שעשה זאת, היה המנהל העמית שלי.
אבל עזוב את ההוא. מה עם דפי? מה אתך ועם איציק? נרגעתם? מסתבר שלא.
כי עובדה! אתם ממשיכים ומחפשים מתחת לאדמה דרכים להעיק ולהציק.
אז לכו לרעות בשדות זרים, ואחרי זה, אולי תהיינה לכם גם התרשמויות ממה שקורה באותם שדות. למה לא בעצם?
אז למה שלא תאמצו את דרכו של איציק? נראה שהוא החכם מביניכם: הוא הצהיר שהוא מתעלם מכתיבתי. אז למה שאתה ודפי לא תעשו זאת כמותו?
לא תיאלצו לסבול את דעותיי וירווח לכם.
תתבטאו בדרכי נועם, ולא תהיה לי סיבה לחסום.
מה כל הקטע?

XמX של Wון

Active member
או קיי. זה אפילו לא היה כל כך מזמן והנה, מחקתי את המילה "שקרן" ואני מתנצל.
אלא שהבעיה אתך ועם עוד כמה, (ויש כמובן גם גרועים ממך כידוע), היא שאתם מסרבים לסור מהקיבעונות שלכם.
נניח ששגיתי וחסמתי לתקופות "לא שפויות" כדבריך.
ויחד עם זאת, זה עדיין לא ממש סוף העולם.
כי אם יש לך חברים שאתה נמצא אתם בקשר (מחוץ לתפוז), אתה יכול להעביר דרכם מסר.
ונכון שאולי כעת ההנהלה נמצאת בקומה, אבל להנהלה אפשר לפנות גם בדוא"ל, והנהלה פעילה יכולה בהחלט לסייע כשמתקיימת "אי הבנה" בין מנהל לכותב.

ומעבר לזה, גם כשהתקופה היא "בלתי נסבלת" היא הרי מסתיימת בסוף ואז אתה יכול לנהל שיח עם המנהל, אם באישי ועם (כדרכי כמה מכם), ע"ג הפורום.
ככה עושה הגב' דפדפת וככה איציק וככה גם אתה.

אז מה עשיתם? קראתם למרד? יאללה. תמרדו.
ומה עוד עשיתם? היגרתם לפורום אחר? יאללה. מה רע? יכירו אתכם עוד כמה.
אמה מה? בחרתם בפורום שמכיל לא כל כך הרבה משתתפים, ורבים שם הם בעלי דעה די דומה לזו שלכם. שונאי שמאל וחובבי BB. אז שיהיה לכם בכיף.

וחוצמזה? נניח שבאמת הגזמתי. והלוא כתבתי לפני מספר ימים, שעד למועד מסוים לא אחסום בכלל, ונוכל לחשב מסלול מחדש.
לא חלף רגע, ובא עוג חכמולוג, וניסה אותי. אז לא אני נתתי לו את ה"מכה ביד" ומי שעשה זאת, היה המנהל העמית שלי.
אבל עזוב את ההוא. מה עם דפי? מה אתך ועם איציק? נרגעתם? מסתבר שלא.
כי עובדה! אתם ממשיכים ומחפשים מתחת לאדמה דרכים להעיק ולהציק.
אז לכו לרעות בשדות זרים, ואחרי זה, אולי תהיינה לכם גם התרשמויות ממה שקורה באותם שדות. למה לא בעצם?
אז למה שלא תאמצו את דרכו של איציק? נראה שהוא החכם מביניכם: הוא הצהיר שהוא מתעלם מכתיבתי. אז למה שאתה ודפי לא תעשו זאת כמותו?
לא תיאלצו לסבול את דעותיי וירווח לכם.
תתבטאו בדרכי נועם, ולא תהיה לי סיבה לחסום.
מה כל הקטע?
הסר דאגה מליבך.
פורום חורזים וכותבים, אינו בנוי לנושאי אקטואליה.

למעלה