|לכל הזועמים

charlazona

New member
יופי

אז תצנזר הודעות של אנשים שטוענים שאתה לא בסדר.. תתמודד עם זה כמו גבר.. יצאת לא בסדר תודה!
 
|לכל הזועמים

אני ממש מצעטר שגיליתם מי הזוכים, אני ממש מבין אתכם, אבל אתם צריכים להבין שזה לא באשמתי. הפעלתי לחץ רב על תפוז בשביל להסיר את הבאנר אבל זה לא עזר, את ההודעה של שרשור השאלות לזוכים לא אני פתחתי. ובבקשה לא לפתוח שרשורים חדשים על הזוכים כי יש כאלה שלא גילו מי הזוכים(אמנם קצת אנשים, אבל יש). בנוסף: ניהול פורום כמו זה הוא עבודה ממש קשה ומתישה - ובמקום ללכת לישון כי מחר יש לי ביה"ס אני מטפל ועושה את מיטב יכולתי בשביל לנהל את הפורום. קבלו את סליחתי.
 

charlazona

New member
give me a break

מה תפוז אנשים לא הבינו שהם הורסים לאנשים את הסדרה?!?!?!?! "הפעלתי לחץ רב" אני בטוח... לא משנה אבל שיהיה לך בהצלחה בהמשך
 
אוקי פשוט תהרגו אותו..לא קצת הגזמתם

נכון זה באסה, נהרס לכם הסוף אבל אתם לא מגזימים, פשוט תסקלו אותו וזהו... מה קרה? כולה גיליתם מי המנצחים?! זה אסון.... אוי אוי אוי.. אני חושבת שאתם צריכים להתנצל ולהאשים את מי שבאמת צריך להאשים
 
תודה !

אבל עדיין לא רשום שהם המנצחים ! רשום שהם התארחו בתפוז ! טוב יאללה אני פורש למיטה , ביי כולם ולילה טוב
 
שערוריה של המנהלים ! ! ! !

הם הרסו לנו את הסוף, שערוריה ! ! ! אם תראו בצד שמאל רשום שיש מחר צאט עם וואלאס ושונה שהם הזוכים הגדולים של עדן ! ! ! ! הם ארסו לי ולכולם את הסוף ! ! ! מה זאת השערוריה הזאת????
 

Danielushhhh

New member
אבל את לא קולט שזה לא המנהלים

אשמים!? לאבי לא היה מושג שתפוז יתקעו באנר באמצע החיים פה בצד
 
../images/Emo41.gif כולם לפה ../images/Emo41.gif

אוקיי דיי,הרגנו את אבי,ואני מאמין שכל זה יגיע לתפוז החארות האלה והם יבינו שהם עשו טעות. אבי אתה כנראה לא אשם בזה אלא זה תפוז ולא יכלת לשלוט בזה,אני בכל אופן מאמין לך. וחב'רה בואו נסתכל על חצי הכוס המלאה לפחות גילנו את פרק לפני אחרון ! תארו לכם שהיינו מגלים את זה יותר מוקדם ? בכל אופן אנחנו צריכים לשמוח ולהיות עצובים מצד אחד נגמר ומצד שני נגמר.. שיהיה לכולנו אחלה לילה מקווה שהרוחות ירגעו,אבי הוא רק בנאדם.!
 
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

כל הכבוד ! ככה צריך להיתנהג ! הוא בסך הכל בן אדם והוא לא אשם ! לילה טוב כולם ! ובאמת תחשבו , גיליתם פרק אחד לפני הסוף ! יש אנשים שיודעים מי המנצח לפניי שהתוכנית התחילה ! תחשבו איזה באסה זה ! (לדוגמא אני ואחוזת הטירוף)
 
צוות תפוז אנשים מבקש להתנצל

על הספוילר שבוצע בבאנר ובהודעת האירוח של וולאס ושונה, כוכבי "עדן לנצח". מדובר בתקלה מצערת של מחלקת התוכן ואנו לוקחים על כך את מלוא האחריות. חשוב להדגיש שמנהל הפורום, שמנהל את הפורום בצורה מצויינת, לא ידע על פרסום שרשור השאלות, והוא ונאמן לכללי הספוילרים הנוקשים של תפוז אנשים. בוודאי שאין מקום והצדקה להאשמות שהוטחו בו. כפי שציינו - מדובר בתקלה שלנו ואנו מתנצלים על כך. הדבר החשוב ביותר הוא שוולאס ושונה, מכוכבי סדרת הריאליטי האהובה עליכם, יתארחו הלילה, LIVE מארה"ב בשעה 24:30 ב - BlogTV ויספרו לכם הכל! את כל הסיפורים, הבגידות, את האמת מאחורי "עדן לנצח", מה קרה אחרי, מי נשאר בקשר עם מי, עם מי הם יוצאים עכשיו, מה קרה עם מאט, מה נסגר עם ברוק, מה הם עשו עם מטבעות הזהב, איך היה עם רות' ועוד ועוד... אנחנו לא יודעים מה אתכם, אבל אנחנו ממש אבל ממש מתרגשים, ואגב... הרשו לנו קצת לספיילר לכם
... ולומר שגם הם נורא מתרגשים לדבר אתכם ומחכים בכיליון עיניים לראיון. נתראה בלילה!
 
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif אני תומכת ואגב...

באמת מה שחשוב זה הראיון עצמו! יווווווווווווו - איך אני מתרגשת!!!
 

זבולון91

New member
ההתנצלות התקבלה ../images/Emo13.gif

גם אני חושב שמה שחשוב זה הראיון וכל הכבוד לתפוז אנשים! אני בכלל לא חשבתי שזה אפשרי - אבל אחרי האירוח של רייצ'ל מהברבור אכלתי את הכובע (למרות שקצת התאכזבתי שלא נשרו לה חלקים מהפנים במהלך השידור
). זבולי
 

looloop2

New member
למה שלא תשנו את זה עכשיו בשביל

אנשים שאתמול לא נכנסו לפורום אבל יכנסו עכשיו. זה כזה קשה לפרסם בדיוק כמו שאבי רשם: ראיון עם כוכבי עדן לנצח- שונה וואלאס במקום לרשום המנצחים?
 
למעלה