לכל הב"שים והב"שיות וסביבתם שמחפשים עבודה!!!!

titiwomen

New member
לכל הב"שים והב"שיות וסביבתם שמחפשים עבודה!!!!

לבזק-אונליין בב"ש דרושים נציגי שירות ומכירה למגוון מוקדים עבודה נוחה במשמרות, מינימום 4 בשבוע. שכר בסיס+ בונוסים ותמריצים אוירה משפחתית וחמה, הווי חברתי מדהים ומקום שכיף ונעים לעבוד בו. העבודה מתאימה לסטודנטים- המקום לא רחוק מאוניברסיטה (ליד תחנת הרכבת צפון, מאחורי בית ביטא, קו 4 או 5) יש גמישות במשמרות והתחשבות בתקופות לחץ. קורות חיים ל: [email protected]

אקסיומה

New member
משעשע משהו...

כל אחד שעבוד ב'בזק אונליין' (גם אני מתחילה לעבוד שם אוטוטו...) נכנס לפורום, פותח מייל מיוחד ומנסה לגייס אנשים כדי לזכות בבונוסים (אם אותו בן אדם מתקבל לעבודה), אבל כשמתקילים אותו בשאלות לגבי העבודה, הוא עונה שאין לו מושג. חחחחחח אגב, באמת יש להם יופי של תנאים.

Milochka1

New member
הם באמת שיפרו תנאים?

כשעבדתי שם לפני מספר שנים התנאים היו פשוט מזוויעים (הייתי במוקד של אגד).

אקסיומה

New member
אמממ לגבי אגד, שמעתי באמת שהתנאים שם לא משהו.

ויש להם גם איזה מוקד למנויי מפעל הפיס וגם שם התנאים לא משהו בכלל... אבל כל מוקד והתנאים שלו.

Milochka1

New member
אני והמזל שלי ../images/Emo6.gif

בהתחלה עבדתי במוקד של מפעל הפיס. בגלל שהתנאים שם היו לא משהו עברתי לאגד, ואחרי כשנה ברחתי גם משם. הייתי צריכה ישר ללכת על YES

איתי בל

New member
אני במוקד של הפיס כבר שנתיים

ואני לא סובל... גם אני לא הבנתי מה זה תנאים טובים אצלכם אבל זה 3 וחצי משמרות בשבוע... אווירה מאוד טובה וחברותית המנהלים הם גם חברים והם מתחשבים ואני למשל שלא יכול לעשות 3 וחצי משמרות בשבוע אז באים לקראתי זה מוקד מאוד קשה אולי הכי קשה בבזק און ליין אבל יש אווירה מאוד חיובית וכייפית במוקד הנעות משמרת צחוקים וכאלה... הבונוסים מעט בעייתים וזה מוצר שמאוד קשה למכור אבל יש אפשרות לעשות הרבה כסף

titiwomen

New member
כאחת שכבר עובדת שם

אני יכולה לומר לך שלפחות במוקד של יס, איפה שאני עובדת, התנאים הם מעולים, ובכלל בזק-אונליין עשו שידוד מערכות מה שנקרא, והשתפרו מאוד גם מבחינת התנאים לעובדים וגם הווי המקום הוא מאוד חם. עבדתי שם לפני שנה במוקד של מכירות פלאפון, ולא היה לי רע בכלל.

אקסיומה

New member
כמו שציינתי, אני גם מתחילה לעבוד במוקד YES

כלומר, במוקד הטכני... ושם אני יודעת שהתנאים לא רעים בכלל. נראה גם שהמקום ממש נחמד מבחינה חברתית. הקורס שלי מתחיל ביום ראשון הקרוב... נקווה לטוב.

Superdror

New member
../images/Emo45.gif גם אני מסוקרן.

סביר להניח שתנאים מעולים = מקום שמשלם שקל וחצי מעל המינימום בלי פולישטיקים.

מור~!

New member
כל מה שאמרו מעליי

אותו הדבר לגבי HOT סתם מעניין כמה מקבלים בבזק על גיוס עובדים?

למעלה