לכל הבנות מהמועדון של לואיסנה!כנסו

לכל הבנות מהמועדון של לואיסנה!כנסו

אוקיס,תקשיבו.. אני ודינה מנהלות את המועדון. אז ככה,מחר הפגישה הראשונה שלנו כנראה- כל הבנות מהמועדון-בלי יוצאות דופן,להגיע לעזריאלי מחר-יום ראשון-בשעה 12 בצהריים במקדולנדס! כל אחת צריכה להביא עימה 10 ש"ח ותמונת פספורט-חובה! בתודה,מורן! -מורן-

N o E i T

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

תמונת פספורט
חיחי

MiS PeRFeCToS

New member
../images/Emo34.gif../images/Emo71.gifקלטו../images/Emo6.gif../images/Emo26.gif

לא ידעתי שיש הורוסקופ המורדים
טעות בתמונה

ERonny

New member
חזרתי מהצפוןןןןן../images/Emo177.gif../images/Emo7.gif

טוב אז הכל התחיל יום ונחמד ואכלנו במסעדה ארוחת בוקר.. כבר שילמנו וזה ואז פתאום הרגשתי שריפה באיזור של היד.אני מסתכלת ואני רואה משהו צהוב-שחור.התחלתי לצרוחחח!אני צועקת "אהההההההה דבורהההההההה" וזה היה כבר מאוחר מדי.העוקץ היה ביד
היא עקצה אותי בבית שחי!!!!!!!בקיצור העפתי את הדבורה המתה מבית השחי שלי וצעקתי לאבא(שישב לידי) שיציל אותי.אז הוא הוציא לי את העוקץ וזה וזה שרף לי ומתתי מכאבים
בקיצור הלכנו לאוטו והגענו לדודה שלי בקריית שמונה.שם שמתי קרח וזה. ואז ההורים שלי נסעו עם הדודים מאמריקה לטייל ואני הלכתי לחדר וראיתי 4 פרקים של השיר שלנו ואז נרדמתי.ב7 וחצי קמתי והלכנו כולם למסעדה.אני בינתיים סובלת מכאבים ולא מסוגלת להזיז את היד(שמאל) ואז חזרנו וזה והלכתי לישון.לקח לי שעתיים להירדם בגלל הכאב. בקיצור היום בבוקר נסענו לאכול ארוחת בוקר ואז נסענו שעה ומשהו בשביל לראות דובדבנים על העצים
חוויה בלתי נשכחת
ואז נסענו לעוד איזה הר ואז לבית.התקנתי לדודה שלי את המחשב החדש ואז יצאנו לכיוון ת"א.. זייהו,לפני 10 דקות הגענו

MiS PeRFeCToS

New member
אויה רוני...../images/Emo4.gif אאוץ'

תרגישי טוב
אני מתה מפחד מדבורים... עדיין לא עקצו אותי ואני מפחדת מהפעם הראשונה
אני מקווה שכבר לא כואב לך עכשיו
אוי זה מזכיר לי שפעם גם אני נסעתי לצפון (עוד יותר צפון ממה שאני
) עם דודים שלי... ואז נסענו במיוחד לראות איזה כרמים
וזה היה סגור (לא נראה לי שזה אי פעם פתוח
) וסתם הסתובבנו במעגל בכיכר כדי שנוכל להסתכל
ואז הסתבכנו בדרך
סתם היה מפגר...

אלההההה

New member
אללה רונילה מה את משחקת אותה

כולנו יודעים שאת מתה עליי. מי מי עוד יבדר אותך בשיעורי ערבית חוץ ממני? מי עוד ירביץ לך קצת ויעשה לך סימנים כחולים שצריך? מי יתנחל לך בבית מדי פעם ויגמור לך תמקרר מי מי מי תגידי לי מי

hila rojas

New member
../images/Emo41.gifחעעע דובדבנים על עצים../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

איה..מסכנה גם אותי עקצה דבורה אבל ליד הגרון וזה ככואב רצח
תרגישי טוף

למעלה