לכל הבנות, גבר נואש מחפש עזרה

Mr China

New member
לכל הבנות, גבר נואש מחפש עזרה

הסיפור פשוט. אשתי מכורה כפייתית לפורום "נשואים טריים". לפני הקפה של הבוקר, לפני השירותים, לפני העתון, לפני הכל - "נשואים טריים". הדבר לא הפריע לי עד לאחרונה, כשכל חיינו המקצועיים והאישיים מוטלים על כף המאזניים בעקבות הסיפור. יש לכן עיצה? בעלך היה שם קודם? כל אוזן קשבת או עיצה טובה תתקבל בברכה. הגיע הזמן לדבר ברצינות על ההשפעות של ההתמכרות הזו. שלכם, Mr. China

Mr China

New member
../images/Emo105.gif מקפיץ לתגובות של הבוקר

(אלו שענו לפני הקפה, השירותים וכו'- שיצביעו!)

T i k t a k i t

New member
../images/Emo13.gif

א, תצטרף גם אתה ותבין את עוצמת ההתמכרות וב' -ברצינות...מדוע חייכם מוטלים על כף המאזניים בגלל פורום ,מדהים ככל שיהיה?

Mr China

New member
מישהו אם נסיון דומה?

לא, זה לא איציק. נראה שהבנות רוצות שאתייאש. אם אחת מכן סובלת מבעל שחווה חווייה דומה, אני אשמח לשמוע.

d a p h n a

New member
לא נראה לי שיש כאן עוד מישהו

שחש שכל חייו האישיים והמקצועיים מוטלים בכף בגלל הפורום הזה. במקרה כזה, ודאי עלייך לדבר עם זוגתך ולפתור את העניין. אני יכולה להעיד שבעלי לפעמים צוחק קצת על זה שאני בפורום הרבה, אבל זה לא באמת מפריע לו, כי זה לא מונע מאיתנו לעשות דברים יחד או פוגע בזוגיות שלנו.

Mr China

New member
שמחתי לשמוע

דפנה, שבעלך ואני חשים תחושות דומות. כפי שאת מתארת לעצמך, הכל נשאר אצלנו ברמת ההומור. נראה לי שכל עוד זה לא מפריע לעשות דברים יחד - הרי שהגלישה בפורום מבורכת! אל לנו להשאיר מאחור גברים עם 'צלקות'!

nooshP

New member
לפני השירותים?

יש אישה שמסוגלת לא לרוץ לשירותים דבר ראשון בבוקר?

nooshP

New member
נו אז אתה רואה, כבר זה מוכיח שיש

לך אשת חייל ושאתה אתה צריך להיות שמח בחלקך!

nooshP

New member
ואגב

בעקבות הפורום התחלתי דיאטה והתחלתי לבשל (נשמע סותר אחד את השני, אבל דווקא לא...) אז אולי ההתמכרות הזאת היא לא דבר כל כך רע בכל זאת, לא?

שותף לעת צרה

גם אישתי פותחת את הבוקר (אם אפשר לומר פותחת כי אצלנו המחשב דולק 0-24)עם נשואים טריים, אצלנו זה לפני השרותים השיניים ועם א.הבוקר. לי זה לא ממש מפריע (היא פשוט יום אחד תגלה שחסר מישהו).

קטקטולה

New member
אני מקווה שאתה לא מתכוון להעלים

אותה

למה להניח הנחות

אני לא מעלים אף אחת,מי שלא נותן יחס לא מקבל יחס, וכש לא מקבלים יחס הולכים לחפש אותה במקום אחר. אתן רואות הפורום הזה כבר אחרי על הרס של שתי משפחות

למעלה