לכל האנשים שאני אוהב בלבד!

dudi levi

New member
לכל האנשים שאני אוהב בלבד!

אני עוזב את הבית. ברגעים אלה אני אורז תיק ונוסע לחיות אצל אבא שלי(ת"א). אני ואמא שלי לא מסתדרים יותר ביחד. וזה אומר... הרבה פחות בלוג והרבה פחות אתכם. ובכלל יהיה לי דיי קשה לחיות אצלו כי אין לי שם חדר משלי, אין לי פרטיות,ואין לי חברים. כל החברים שלי הם במודיעין. אז זהו... תשארו מי שאתם ואל תשתנו.
אוהב
דודי.

דודי נשמה שלי

שיהיה לך המון המון בהצלחה
למרות שפעם היינו מדברים המון ושמום מה הפסקנו לדבר <אבל שיהיה
> מאחלת לך המון המון בהצלחה בחיים, תאמין לי שבלוג זה לא הכל ואם לא תיהיה פה חודש אז לא תיהיה מבטיחה לעדכן אותך מה יש פה <ת'אמת לא הייתי פה כבר שבוע ככה שאין לי מושג מה יש פה ומה אין> יאללה שמור על עצמך ותציץ לפעמים

דודי נשמה( אני בדילמה עם אתה אוהב א

שיהיה לך המון המון בהצלחה למרות שפעם היינו מדברים המון ושמום מה הפסקנו לדבר <אבל שיהיה > מאחלת לך המון המון בהצלחה בחיים, תאמין לי שבלוג זה לא הכל ואם לא תיהיה פה חודש אז לא תיהיה מבטיחה לעדכן אותך מה יש פה <ת'אמת לא הייתי פה כבר שבוע ככה שאין לי מושג מה יש פה ומה אין> יאללה שמור על עצמך ותציץ לפעמים

דודיייייייייי../images/Emo25.gif

דודי
לפעמים בחיים צריכים לעשות דברים שלא ממש ההינו רוצים לעשות ולפעמים אנחנו פשוט חייבים לקבל את הדברים כמו שהם אני מקווה שהעצב והכאב יעברו עם הזמן כי מעבר להכל חברים יש בכל מקום ואלה שאיתך יבואו לבקר אותך איפה שלא תהיה כי הם חברים ומעבר לזה לא תהיה לך בעיה בכלל כי ראית שפה אוהבים אותך אז בכל מקום יאהבו אותך כי אתה בחור מדהים והבנתי ממך שאתה עובד אז אולי עם הזמן כמו שאמרתי תוכל לחסוך ולהשכיר לך דירה של חדר או עם שותף ולחיות לבד אני שוב מאחלת לך את הכי טוב שאפשר ויש משפט חכם שאומר שבדקה של עצב אתה מאבד 60 שניות של שמחה אז אל תהיה עצוב תזכור תמיד שדלת נסגרת תמיד נפתחות שתיים שמור על עצמךךךך

dudi levi

New member
תודב רבה מתוקים שלי ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif

תודה על התמיכה, ותודה על עוד הרבה דברים טובים שקרו לי איתכם.
זה כיף לראות אנשים שאכפת להם ממך. בגלל זה אני אוהב אתכם
מקווה שאצליח להסתדר בת"א. שוב תודה.
ביי

מושמושה

New member
אווווווווף../images/Emo23.gif../images/Emo46.gif

דודי חולה עלייייייך נשמה תצליח איפה שלא תיהיה..אתה ענק!!! ביי נשמה!!! בהצלחה בת"א....ובככל מתה עליךךךךךךךךךךךךך

מושמושה

New member
תיקון..../images/Emo46.gif=../images/Emo7.gif...סליחה חח

דדדדדדדדדדודדדדדדדדדדדדדדדי ימלךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך

H i L a L u S

New member
דודיייייייייייייייייייייי

מדהים כמוך יכול להסתדר בכל חור:) אוחחחחחחח אני אוהבת אותך מלא!! ומאחלת לך הצלחה שמה :) וחברים יהיו לך מלאאאאאאא מילה שלי[; וגם אתה אל תשתנה לי:) המוני נשיקות וחיבוקיםםםםםםםםםםםםםםם דודיצ'קה שלייי

למעלה