לכל האנשים אם הבעיות.. זה יעודד אתכ

לכל האנשים אם הבעיות.. זה יעודד אתכ

ם....קראו כתבתי את זה אתמול.. זה מעודד או סתםך מצחיק.. לא מומלץ לחולי נפש, נשים בהריון וחולי לב. מומלץ לסדיסטים וסתם אנשים שמבינים בדיחות.. איש: נעים מאוד אני איש. סתם מישו: נעים מאוד אני סתם מישו סתם מישו: מה קורה? איש: סתם קצת בדיכי. סתם מישו: מה קרה? איש: עזוב זה ארוך.. סתם מישו: זה בסדר יש לי זמן. איש: אההה אתה אוהב בעיות של אנשים אחרים נכון?! סתם מישו: לא סתם רציתי לעזור.. לא חשוב איש: טוב טוב אני יספר. סתם מישו: נו יאללה מה קרה? איש: סתאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא....... אני דיסלקט, אני טיפש, אני לא חכם, אני ניראה חרא, אף אחד לא אוהב אותי, ההורים שלי מרביצים לי, יש לי פיגור קל, אני נכה בכל הגוף חוץ מהפנים, מה שאומר שאני לא יכול לעשות ביד, היתה לי תאונת ילדות, שנולדתי אמא שלי הפילה אותי על הרצפה בטעות, זה לפחות מה שהיא אומרת, אני גמד, קשה לי לראות, אני טטרן (אחד שלא מריח), אני חרש באוזן שמאל, כשהייתי קטן אבא חתך לי את הביצים, אני לא יכול להביא ילדים לעולם, אני לא יכול לגרד באף, בחרתי בשרון, כולם בעיר שלי צוחקים עלי, הילדה שאני אוהב היא אחותי, אף פעם לא ראיתי חזה נשי חסוף, אנשים מרססים את הכסא גלגלים שלי בגרפיטי, אמא שלי זונה, אבא שלי משלם לאמא שלי בשביל סקס, אני גר איתם בחדר, אני רואה את כל הלקוחות של אמא שלי, אבא שלי עורך דין, הכסא גלגלים שלי לא נכנס בדלת של השירותים, אני מחרבן במכנסיים, כשאני יהיה גדול אני יהיה כוסון רצח! אני אופטימי, אני כבר כוסון רצח, אני מאמין למה שזבולון המסומם אומר, אני שונא לדבר על הבעיות שלי, זה עושה לי בחילה, אני אוהב לדבר על צרות של אחרים, זה עוזר לי, אז מה איתך?

למעלה