לכל האמהות לילדים בערך בני חדשיים

לכל האמהות לילדים בערך בני חדשיים

בני בן חדשיים וחצי ורציתי לדעת כמה שעות בלילה הוא ישן וגם איך שעות הינה שלו ביום ,כלומר מתי ישן ביום ולכמה זמן

תשובות

אם לספור ממש אז במהלך היממה האחרונה נטע (בת חודשיים ויום) היתה ערה בערך 8 שעות וישנה בערך 16 שעות, וזה די מייצג את רוב הימים שלה. ביום היא ערה וישנה במחזורים לפני ההנקות - קמה יונקת, קצת ערה ואז חוזרת לישון וחוזר חלילה ולקראת הערב (אחרי המקלחת) היא הולכת לישון עד הבוקר (חוץ מקימה להנקה בלילה). נועה אגב בגילה ישנה בערך 20-21 שעות והייתה ערה ממש, אבל ממש קצת. אבל הבנות שלי הן לא דוגמה כי הן ידועות באהבה שלהן לשינה. כמובן שתיהן ישנות עכשיו

רווקה2

New member
12 שעות במהלך הלילה

משש בערב (אחרי אמבטיה) ועד שש בבוקר + כ- 3-4 שעות נוספות במהלך היום. כך היה עד לפני שבוע שעוד הייתי בחופשת לידה. החל מהשבוע היא במעון ושם מדווחים שהיא ישנה למשך שעה-שעתיים, עוד לא התרגלה לישון ברעש. כשאני לוקחת אותה מהמעון - אחרי דקה וחצי בעגלה היא נרדמת. מותשת.

tamy28

New member
12 שעות../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo2.gif

כולי קנאה!

גם אני!! בר שלי ישן בלילה 8 שעות

בערך(קם באמצע לאכול) ובמשך היום קצת פה קצת שם(משהו כמו 2-3 שעות מצטבר)

רווקה2

New member
כמובן עם קימה באמצע לאכילה

בערך 2-3 פעמים. אכילה כזאת מתוך שינה עם עיניים עצומות וחזרה מיד לישון.

tamy28

New member
../images/Emo1.gifאצלנו זה משתנה אבל בד"כ

בלילה נרדמת בערך ב 22:30 וישנה 3-4 שעות רצוף מקסימום, מתעוררת לאכול ונרדמת בד"כ שוב אלא אם מציק לה משהו כמו קאקי...(אני מניקה בשכיבה אז זה מעודד אותה להמשיך לישון...), ואז היא ישנה עוד 2-3 שעות, אוכלת ושוב ישנה בהפסקות עד 8-9. אח"כ היא ערה עד 11-12 ואז שוב ישנה שעה אוכלת וערה לסרוגין. לעיתים היא ישנה עוד 2-3 שעות רצוף אחה"צ במיוחד אם אני יוצאת איתה והיא איתי במנשא או באוטו.

אז ככה...

מבערך 12 בלילה עד בערך 8 או 10 בבוקר איך שלפעמים... מתחילה בעקרון לנדנד ב6 בבוקר אבל מתוך שינה(כנראה רעבה אבל האהבה לשינה מתגברת על האהבה לאוכל
) במשך היום שנת בוקר, אחכ עירנית בצהריים כשאמא נורא רוצה לישון... ואז שוב עירנית בערב,מקלחת אוכל ושוב שינה

גל בת 3 חודשים...

ערה לגמרי מרבע לחמש חמש בבוקר-ישנה עשר דק' עד חצי שעה במהלך היום וגם זה לא תמיד... ישנה לי רצוף מ14:00 15:00(לאחרונה) היום משום מה-לא...אני שומעת אותה "מדברת" במיטה... נרדמת מסביבות 20:30-21:00 בערב עד לחצות שאז אני מעירה אותה...

כי אם לא אעשה כן...

היא תתעורר בשלוש לפנות בוקר... המליצו לי בטיפת חלב לתת קורנפלור-בכדי להאריך את השינה...אני לא רוצה לעשות זאת, נראה לי מיותר וסתם מנפח. אז בחצות אני מעירה אותה, היא אוכלת, עושה גרעאפס וחוזרת לישון עד רבע לחמש...

בלילה ישנה 6 שעות רצוף

יונקת ואז עוד 4 שעות. ובמשך היום מנמנת די הרבה- בערך שעה ישנה- שעתיים ערה.

coffebean

New member
בן חודשיים ../images/Emo99.gif

בלילה ישן בערך מ22:00 עד 6:00 (עם הנקת לילה בסביבות 3:00) ביום זה מאד משתנה. לפעמים הוא מתעורר לגמרי אחרי הנקת הבוקר וחוזר לישון רק ב 10:00 לפעמים נרדם מיד אחרי הנקת הבוקר עד 10:00. שעות הערות הרבות שלו הן בעיקר בשעות אחה"צ ערב ואז הוא יכל להיות עירני גם במשך 4 שעות ויותר.

נלאם

New member
רומי בת חודשיים וסופר עירנית

הלילות דווקא התחילו להסתדר: נרדמת (בעצם מורדמת...) בערך ב 23:00 מתעוררת בממוצע פעמיים ליניקה זריזה בלילה מתעוררת עם הזריחה אבל אפשר "למשוך" אותה עוד שעה לפחות ובמשך היום: בבוקר ישנונית אבל לא ממש ישנה (אולי שעה רצוף) בצהריים מקסימום נחה במיטה ומקשקשת בנחת אבל לא ישנה כמעט אחרי הצהריים מתעוררת לחיים כולה עירנות ורצון להסתובב ולתור את העולם! הסדר יום הזה התבסס ממש לאחרונה לפני כן הגזים קבעו אותו...

10-12 שעות שינה בלילה

ועוד כ 3-4 שעות במהלך היום. נוי נרדמת בסביבות 21:00 - 21:30 וקמה ב 08:00או 07:30 ואז שוב ישנה בערך מ 09:00 עד 10:00 ואז מ 13:00 עד 15:00 ושוב מ 18:00 עד 19:00...

אצלנו...

היא נרדמת מתי שאני רוצה..... בלילה נרדמת בעשר בערך-אחרי שגמרנו לשחק איתה.... ומתעוררת בשלוש לינוק כמה דקות וממשיכה לישון עד 7:30 יונקת וממשיכה לישון עד שאמא מחליטה שהגיע הזמן לצאת מהמיטה.... בסביבות 10:00....

nurilu

New member
9 שעות בלילה../images/Emo1.gif

ועוד שעה פה שעה שם במהלך היום.

1 שקדיה

New member
שקד בת חודשיים וחצי.....

נרדמת בסביבות 23:00 (וזה טוב ....היו לילות שהיתה נרדמת רק ב 01:00 ) מתעוררת בערך כל 3-4 שעות לינוק וחוזרת לישון, ככה עד 10 בבוקר בערך. במשך היום היא ערה בערך שעתיים נרדמת לשעה וחצי וככה בערך עד אחת עשרה בלילה. אבל האמת, שלרוב כל יום שונה בקצת מקודמו בגלל ההנקה.....

dudil

New member
בני בן 3 חודשים

בלילה הולך לישון בשעה 20:00 ומתעורר בערך כל שעתיים לאכול (מתעורר סופית ב 7:00). בבוקר הוא ער בערך שעה וחצי-שעתיים ומנמם שעה. שבכל פעם שהוא הולך לישון הוא רוצה לינוק וכמובן ברגע שהוא מתעורר הוא לא מחייך עד שינק.

למעלה