לכל האמהות בפורום

spark lite

New member
מה אני לא מספיקה?../images/Emo8.gif

מה יותר טוב מלהראות לה את הפרי שלה ממשיך לעשות צרות? מה שאני עושה תמיד זה מבוכים למשל היום אני יודעת שבאים אלייהם חברים, אני מגיעה ומחביאה לה מתנה בחצר והולכת משם, מתקשרת אחרי שעה ואומרת לה לחפש משהו ששכחתי, שולחת אותה לכל הארונות, לכל החדרים, לאוטו עד שהיא ממש מתעצבנת
שהיא בטוחה שלא שכחתי כלום ושיש להם חברים ואני משגעת אותה בסוף שולחת אותה למקום שהחבאתי את המתנה ומחכה לצעקת השמחה
(מרחיקה את הפלאפון לפני) בשביל שהיא לא תעלה עלי ותחשוד כל שנה אני משגעת אותה אותה כל השנה

catslover

New member
תגידו.. אתם בטוחים?!

כי לא שמעתי שיום האם היום... זה בטוח?!?!

Benjamin Turner

New member
זה היום רק בחיפה, לא להילחץ

לרוב הארץ זה מתישהו בפברואר (ונשאלת השאלה, אם אני גרה בחיפה ואמא שלי בכוכב יאיר, לפי איזה תאריך נחגוג?
)

Benjamin Turner

New member
זאת אומרת

שבמקומות שונים בארץ יום האם נחגג בתאריכים שונים. בחיפה הוא נחגג היום (או אתמול, לא יודעת), ברוב הארץ הוא נחגג בפברואר, קצת לפני יום האהבה הנוצרי). אגב, גם באריאל הוא נחגג בתאריך שונה מזה של רוב הארץ-לא אשכח עד כמה אמא שלי נעלבה לפני מספר שנים כשאחותה (שגרה באריאל) התקשרה לספר לה על המתנות שקיבלה מילדיה, ואמי לא קיבלה ולו ברכת "יום האם שמח" בעל פה (אצלנו בבית חוגגים ימים מיוחדים ברוב פאר והדר, אין מצב שנשכח או שלא נקנה מתנה+בלונים+פרחים, נחבר ברכה מושקעת ונקח אותה למסעדה, כך שאת יכולה להבין את ההלם).

לימור י

New member
בחיפה יום האם נחגג לפי תאריך

יום ההולדת של אישתו של אבא חושי (אם אני לא טועה) שהיה ראש העיר. בשאר הארץ יום האם נחגג בתאריך אחר.

Benjamin Turner

New member
רחמים...

גם כך חודשי החורף הם תקופה עמוסה אצלנו מבחינת ימי הולדת/נישואין

גלי®

New member
תודה... הבת שלי באמת מילמלה משהו

כזה.. זה היה בין סריית צרחות אחת לשניה על כך שאני לא מבינה אותה והורסת לה את החיים.... :)))

spark lite

New member
יופי חמישיה, הטסת אותי לקנות

טוב מחר אני אמצא משהו גם לאבא שלי ואחביא לשניהם שלא יבהלו לי מהמחווה
יצא מושקע

spark lite

New member
כן.. רק עד שהזכירו את הפרט

'הקטן' הזה אני כבר הלכתי לחפש בטירוף מתנה... מה שמוזר לי שמרוב שהייתי נעולה אפילו לא שמתי לב שאין שלטים בפרפורמריות (איפה שהייתי) של יום האם...

למעלה