לכל דבר יש פלוס ומינוס .

תמר שרוני

Active member
אני כבר 18 שנה בגימלאות . אם נוסיף את העובדה שהמשכתי לעבוד כ4 שנים אחרי המועד הקבוע בחוק , יוצא שאני מבוגרת למדי וזה לא קל וגם קצת מקשה עם הטכנולוגיה החדשנית . אבל , כאמור לכל דבר יש גם פלוס , ובמה דברים אמורים , היה עלי להביא מהבנק טופס על תשלום מס הכנסה . נגשתי לבנק "שלי" "בנק המועלים סניף נווה זאב " , באר שבע . בכניסה שאלו אותי אם יש לי תור , אמרתי שלא הצלחתי להשיג אותם בטלפון/אינטר. . . הסברתי , שאני , בגילי , הטכנולוגיות החדשות גדולות עלי . הפקידה היתה מאד נחמדה ונתנה לי מספר .המתנתי 10 דקות ויצאתי מהבנק עם טופס ביד ושמחה בלב . ובא לציון גואל .

GoldenEyes

Well-known member
אני כבר 18 שנה בגימלאות . אם נוסיף את העובדה שהמשכתי לעבוד כ4 שנים אחרי המועד הקבוע בחוק , יוצא שאני מבוגרת למדי וזה לא קל וגם קצת מקשה עם הטכנולוגיה החדשנית . אבל , כאמור לכל דבר יש גם פלוס , ובמה דברים אמורים , היה עלי להביא מהבנק טופס על תשלום מס הכנסה . נגשתי לבנק "שלי" "בנק המועלים סניף נווה זאב " , באר שבע . בכניסה שאלו אותי אם יש לי תור , אמרתי שלא הצלחתי להשיג אותם בטלפון/אינטר. . . הסברתי , שאני , בגילי , הטכנולוגיות החדשות גדולות עלי . הפקידה היתה מאד נחמדה ונתנה לי מספר .המתנתי 10 דקות ויצאתי מהבנק עם טופס ביד ושמחה בלב . ובא לציון גואל .
יפה
אכן זה שירות שהבנק אמור לתת , במיוחד למתקשים טכנולוגית
רק שלצערי הבנקים לא חושבים ככה , וממשיכים להערים קשיים ותורים וחוסר אפשרות להגיע טלפונית לפקיד בבנק
שלא נדבר על סגירות הסניפים הסיטונאים ככה שאם כבר צריך משהו מהבנק צריכים להטרטר לצד השני של העיר אם לא לעיר אחרת.

ויוי 25

Well-known member
לתמר, "בנק -המועלים" - מתאים להם הכינוי,,, חותכים בבשר ההחי עם
הריביות שלהם.

אגב, אפרופו הפנסיה:
בפעם הראשונה שהשתמשתי בזכויות קשישים היה ,כשיצאתי לפנסיה ושלחו לי כרטיס "אזרח ותיק", ובעת הצגתו לנהג האוטובוס ,הייתה לי הנחה במחיר כרטיס הנסיעה באוטובוס: מצד אחד זה נחמד לקבל הנחה ,אך מצד שני הייתה תחושה מוזרה להרגיש קשישה מיום בו יוצאים לפנסיה.

ובנושא הטכנולוגי:
כול הכבוד לפקידה הנחמדה שבאה לקראתך.

גם אותי ביקשו למלא טופס לא רק בבנק אלא גם במקומות שונים,
ולפעמים גם דרשו להקליד קודים וסיסמאות לבקשה.
גם לי אין מושג בעניין הטכני הזה, לכן מיד התקשרתי אל בני הנחמד המבין בתחום ההייטק והקודים והוא מיד עזר לי בכך.

איפה הימים שהכל היה מאוד קל ופשוט ?
כיום כול פעולה הכי פשוטה מיד הופכת לטכנולוגיה מסובכת לקהילה המבוגרת.

יוליקה

Member
מנהל
אני יצאתי לגימלאות לפני 20 שנה... הייתי רק בת 54...
שנתיים הייתי בהסתגלות לפנסיה, ואז מצאתי עבודה בחצי משרה...
עבדתי עד גיל 62 שבו התחלתי לקבל קצבת זיקנה...

למעלה