=========לכל באי המפגש=========

patishon

New member
=========לכל באי המפגש=========

לידעת כולם אין בכוונתי לפרסם את התמונות לכל מאן דבעי, ואין בכוונתי לספק את יצר הסקרנות של אותם אנשים אשר החליטו להשאר אנונימים (זכותם).אך חובתי להגן על אלה אשר לא מוכנים להשחף קבל עם ועדה, כרגע האתר חסום על ידי, התמונות יעברו סינון ראשוני ולאחר מכן יסופק הקוד רק לאנשים המופיעים בתמונות.פרטים תקבלו בהמשך עד אז ...תנו גז. ממני האיש עם הקלשון, שהפעם שמר על הלשון, דון חואן >פטישון

עינת.. :-)

New member
פטישוןשון

לדעתי אין כלל רשות לאף אחד לפרסם פה תמונות, גם לא עם קוד אישי. תחשוב על זה....... נדבר בערב..... ע י נ ת . .

פטישון

אני לא יודע האם זה רלוונטי או לא... האם אני מופיע או לא... בכל מקרה, אני לא מרשה לאף אחד לפרסם שום תמונה שלי בשום אתר תחת שום סיסמה, תחת שום אמתלה וללא כל נסיבות מקלות, גם אם נראה בה רק קצה אחד קטנטן מהשערות שאין לי... כמו כן, אינני משחרר אף אחד מאחריות לכל טעות שבגינה תתפרסמנה איזושהן תמונות בהן רואים את קצה האף שלי או את הגב שלי. אני סמוך ובטוח שתתחשב בבקשה זו שלי, ותיקח אותה לתשומת ליבך. תודה. סקסופון

patishon

New member
לסקסופון....

אין אפילו קצה אף שלך .. אל דאגה .. המשך ערב ננים. ממני פטישון.

עינת.. :-)

New member
רגע....... רגע......

שגם לא יהיה קצה האף שלי פה. גם לא עם קוד אישי, פטישון. ותודה מראש !!!!!

אני עם סקסופון

דיר בלק תופיע שערה אחת משערות ראשי בתמונות ואם תופיע אז נא ליידע אותי איך זה קרה, באיזו משחה השתמשת וכולי...

גילית.

New member
לאיש פשוט הרסת אותי .חחחחחח

ניפלא,ניפלא איך חשבת על זה, חחחחחחחחחחחחח גילית

י פ ע ת

New member
לקנות לך סוכריה על מקל?

היי קוז`אק.... חחחחחחחחחחחח אמנם פיספסתי אותך במפגש אבל עכשיו לפחות יש לי קווים כלליים. לפחות אתה לא כמו עמנואל אלפרין ``המלווה בריבית``....<שונאת את הלוואות מהסוג הזה-שערות מצד לצד> חחחחחחחחחחחחחחח

אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

סקסווווווווווווווווווווו ואני כל כך רציתי... אוףףףףףףףףףףףףףףףףף

Cגל

New member
אני פשוט לא פוטוגנית...

חראם על האנשים... מספיק סיוט היה להם יום חמישי, אתה רוצה שימשיכו לראות תמונות זוועה?

למעלה