לכל אלו שמציירות פרחים בשיטת "ONE STROKE"

n a l a

New member
לכל אלו שמציירות פרחים בשיטת "ONE STROKE"

אני לומדת לצייר לבד את הפרחים, ללא ספר או עזרה כל שהיא... אני רוצה לדעת באיזה מספר מכחול אתם משתמשות לעלים ואיזה לפרחים ??(ורדים) ואם תוכלו להוסיף תמונה שלהם... ובכלל למי יש את הספר שלה ??? אני זוכרת שיש מישהי שמוכרת אותו....ולא זוכרת מי, הוא בעברית או אנגלית ??? ואם אפשר גם לזה להוסיף תמונה...יו כמה בקשות בהודעה אחת... תודה לכל העונות...

mini25

New member
לגבי מיכחולים תלוי איזה פרח וגודלו

עצתי לך כנסי לחנות יצירה הם ישמחו להדריך אותך ותוכלי ליראות מיכחולים שונים יש מיכחול שטוח יש אילינר פילברט עגול כל מיכחול למטרה מסוימת כך גם לגבי הספר יש של דונה וגם של פרסיליה שניהם בעיברת יש בחנויות היצירה וכן בסטמצקי בהצלחה

mini25

New member
היכן את נודדת לנו ?כיתבי ונסביר.../images/Emo140.gif

moncha

New member
נלה תנסי למצא פה אינפורמציה

פרוייקט חודש יוני 2004 של הפורום. הועלה ע"י פיית מרציפן

50מרלין

New member
one stroke של דונה דוברי

אפשר ם מכחו שטוח 3/4" או מכחול אלכסון באותה מידה

mirigold1

New member
nala- גודל המכחול עומד ביחס ישיר לגודל הפרח/ עלה שאת רוצה. הלחץ המופעל על המכחול בזמן התנועה פותח אותו ומביא אותך לגודל שאת רוצה. תלוי בת- אם את אוהבת דברים גדולים - מכחול שטוח מס' 6-8 יתנו לך דברים גדולים. אם את אוהבת דברים יותר קטנים, צריכה ציור יותר קטן - מכחול שטוח מספר 4-5 יהיו טובים. אני מבינה שאת מתכוונת לתנועת משיכת מכחול של דונה דיוברי. את הספר הזה תוכלי למצוא בחנויות יצירה (אולי?), חנויות ספרים, או דרך האינטרנט. בשעתו משכית דאגה לספרים אלו - אולי תוכלי לשאול אותה במסר. ישנו גם ספר מתורגם לעברית של פרסיליה האוזר - זוהי שיטת ציור שונה. אולי תתחברי גם לזה. האמת היא שבספרים מוסברים גם מספרי המכחולים השטוחים. בנוסף - לא לשכוח בבקשה את המכחול העגול אשר איתו ניתן ליצור עולם שלם. למעשה ציירו עם המכחול העגול עד ש"נולד" השטוח. איתו ניתן לצייר ורדים ואת כל הציור הכפרי ה"אמיתי של פעם". מקווה שעזרתי - שיהיה בהצלחה.

n a l a

New member
המון תודה לכולן....

עזרתן לי טיפה...חושבת שרק עם ניסיון ואימון כך אני אדע...(כי אין לי את הספר כרגע)....בכל מקרה, על איזה ספר אתן ממליצות ??? ראיתי באתר שלה שיש כמה... ליהי

ESTY99

New member
יש גם קלטת של דונה דוברי

שם היא מדגימה איך לצייר.

למעלה