לכל אוהבי ה Javascript

webi11

New member
לכל אוהבי ה Javascript

שבטח באו מאוהבי ה c++ . הפורום השפיע עלי ואמרתי טוב ננסה לכתוב ב jscript , אבל רציתי משפט לדוגמה כמו
set ObjSElement= window.event.srcElement​
ואין אותו ב javascript . ולכן אני אומרת צריך לדעת כמה שיותר שפות , כי לכל שפה את היכולות והייחוד שלה , לכל שפה יש את הדברים ה"שווים" שלה . גם אני הייתי כמוכם ,אמרתי VB זה לפרשים , c++ זה מעולה , אז יצא לי ללמוד את השפות הקלות יותר , וממש כיף לתכנת איתן ונעים . אז אני כן מתכוונת ללמוד c# כי יש לה יותר יכולות , עדיין יש משהו כיפי בשפות הפשוטות .....

khaydarin

New member
לא הבנתי מה אכזב אותך כל כך.

JavaScript עובדת עם אובייקטים ואין צורך ב-set.
ObjSElement = event.srcElement;​
יעבוד כמו פנתר. ולא רק זה, כל דבר שתביא מ-VB אפשר לבצע ב-JS ביתר קלות וטוב יותר מבחינת יעלות.

webi11

New member
אני אבדוק את עניין - כל דבר שתביאי

בפעמים הבאות

אוריקס

New member
איפה ניר שצריך אותו ../images/Emo3.gif

זה לא עובד במוזבל (אבל עובד באופרה)

אוריקס

New member
הוא גורם לי להרבה צרות

ואני יכול לקרוא לו איך שבא לי - זה לא אמור להפריע לך. אתה יכול להמשיך לקרוא לו איך שבא לך.

webi11

New member
אבל משום מה זה לא עבד

אני אבדוק שוב , אבל לא בשעת לילה מאוחר . לילה טוב

כמו שידידי המלומד אוריקס ../images/Emo22.gif אמר

זה לא עובד במוזילה (ושאר דפדפני Gecko) (עם סילוף קטן של דבריו לטובה
) ואיך עושים שזה יעבוד במוזילה
מעבירים את האובייקט כפרמטר למאזין האירוע:
function handleEvent(e){ // the event object // e=e?e:event; // for IE 5.5 and lower... }​
ואז השימוש באירועים יעבוד בתקן אין srcElement (זו הרחבה של MS) ולכן יש הצורך להשתמש ב-target
function handleEvent(e){ // the event object // e=e?e:event; // for IE 5.5 and lower... alert((e.target?e.target:e.srcElement).id); }​

וזו עוד שאלה שאני עונה עליה כבר

יותר מידי פעמים בפורום הזה (וגם בוובמסטר כמדומני - אבל אני לא בטוח).

webi11

New member
תודה רבה , אני אבדוק את העניין

לא ידעתי שיש מומחים למוזילה . תודה רבה פורום מאוד נחמד

תודה על המחמאה אבל

אין צורך להיות מומחה למוזילה בשביל הדבר הזה. צריך לדעת איך התקן מתייחס ואיך הדפדפן מפרש זאת.

למעלה