לכל אוהבי החתולים בפורום - תראו

כל מי שמחזיק כלבים

מפתח אנטי לחתולים. את הפיצה לא אני הזמנתי, רק ציינתי שאני אוהב את הבצק דק (במיוחד אם זה מחתול)

אווה65

New member
לאו דווקא...

יש לי כלבה כבר הרבה שנים אך טרם פיתחתי אנטיות כלפי חתולים או בכלל חיות אחרות. די, סתם תירוץ לא מוצלח. דשדש במעמקים, אולי תמצא משהו יותר משכנע ואיכותי.

dikla yoktan

New member
הי אווה!

גמני אוהבת חתולים ו... כמה כלבים. כנאה הפוך, כי אצלי החתולים באים לפני הכלבים.

אווה65

New member
דיייייייייי לגזענות!!!

מה יש לכם? כל חיות המחמד הביתיות הן שוות בעיני, וכך צריך להיות, לדעתי, עבור כל אדם אשר אוהב חיות ומוכן לגדלן בביתו. מה פשר ההפלייה הזו? לא מקובל עלי. חוץ מזה, מה שלומך דיקלה יקירתי? אומנם איננו מכירות וותיקות אך חייבת לציין שכבר מתגעגעת אלייך מאוד! אז מתי נפגשים?

dikla yoktan

New member
באמת צריך לארגן איזה מפגשון...

גמני מאוד מתגעגעת. היה כייף אז אצל שמוליק. גם ממש יפה שמיד למחרת הצטרפת אלינו לכאן. מאוד שמחתי!!!

אווה65

New member
אכן, צודקת, מקווה שהמפגש אצל

פסוליה יתקיים בשבוע הבא, חבר'ה, בואו בהמוניכם... פסוליה, אל תהרוג אותי, פשוט שמעתי שאין מספיק היענות של חברים למפגש אז אני מנסה לעורר כמה משנת הסתיו שתקפה אותם משום ממה?

אווה65

New member
אריה גזעני שכמותך,ע"ע אריות המצורף

אריה הוא מין טורף גדול מהסוג פנתר שבמשפחת החתוליים, והשני בגודלו במשפחה זו לאחר הטיגריס. פרוותו בגווני חום - צהוב, והוא נפוץ בעיקר ביבשת אפריקה אך גם באסיה. האריה ניזון מאוכלי עשב שונים אותם הוא צד, כמו גם מפגרים. בתרבות האנושית נחשב האריה סמל לגבורה וכוח, ולכן הוצמד לו הכינוי "מלך החיות". תוחלת חייו בטבע היא בין 10 ל14 שנים, אם כי בשבי הוא יכול לחיות עד ל20 שנה. * שים לב אריה ממשפחת החתוליים

אווה65

New member
וואיי דיקלה, האריה לא מגיב...

אולי טרפו אותו כמה חתולים רעבים? מה את אומרת?

אווה65

New member
תמיד ידעתי שאריות הם בוגדניים, פויה

טוב, משפחת החתוליים, מה כבר אפשר לצפות מהם? ליל מנוחה לך שמוליק ולכל הפורשים, להכין לכם שוקו או חלב חם למיטה?

למעלה