לכל אוהבי "בובה פראית"...!!!!!1

reutsu

New member
לכל אוהבי "בובה פראית"...!!!!!1

אני רק רוצה להגיד שבשנת 2005 יגיע סידרת ההמשך בובה פראיתתתת לדעתי זה היה להיט ואני מקווה מאוד שזה יחזורררררר אני חולה על הטלנובלה הזאת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ואנמי מלעה כמה תמונות נוסטלגיות לעורר תזיכרון....

../images/Emo87.gif או שלא.

הלוואי שלא.... שונא בובה פראית

LIAH1

New member
../images/Emo45.gif כנ"ל גם אני../images/Emo3.gif

בקושי החזקתי מעמד 280 פרקים
אז עוד עונה?!?! מיותר...

סוכריה16

New member
למה?

זה היה חמוד מאוד אבל--- לא אהבתי אותה בכלל עם פאקונדו ארנה רק עם דייגו ראמוס... בא לי עשירים ומפורסמים שוב כ"כ.....

MaNcHi 135

New member
כי זה היה סלסטה מודרנית....

וזה היה סתם חיקוי והיא באמת לא מתאימה לפקו.... הסידרה הייתה שיטחית ולא מציאותית...

LemonLimeLilach

New member
מיותר לדעתי

אהבתי מאוד את בובה פראית, ונטליה ופקונדו בכלל, אני מעריצה גדולה, אבל המשך זה ממש ממש מיותר. הצליח להם, ושלום על ישראל. צריך לפרוש בשיא בלי להרוס.

לפרוש בשיא?????????????????????????

את זה היית צריכה להגיד בפרק 150!!!!! 270 פרקים זה היה מוגזם!!! כבר נמאס......................... אז המשך???? זאת התאבדות!!

chiquitito15

New member
??

"היה נעים היה טעים עכשיו עופו לי מהפנים"... המשך לבובה פראית???? לא היו מספיקים 270 פרקים ארוכים מייגעים שהעלילה נמתחה בפרק 100 עד הסוף??? מיותר מיותר מיותר!!!

A d Va

New member
לא יהיה

מאד אהבתי את נטי ופקו, אבל אין שום סיבה שבובה פראית תמשיך. אין מה להמשיך. ואין כל צורך בכך.

tamaroosha

New member
סידרה מעולה ומצחיקה!!

מה קורה לכם אנשים? איפה הטעם? בכל מקרה איך אתם יודעים שיהיה המשך?

coco rulz

New member
אני ממש אוהבת את בובה פראית ואת

נטליה ופקונדו ולא אכפת לי שיהיה המשך אבל... על מה לעזאזל אפשר לעשות המשך???????? כי הם התחתנו זהו זה הסוף... חוץ מזה שמה.. יעשו עם שחקנים אחרים? כי לא נראה לי שכולם שוב ישחקו ביחד והם גם לא נראים אותו דבר

הפצצה141

New member
חג שמח לכולם...../images/Emo138.gif

היי כולם חג שמח!!!!!!! מישו יודע אם באמת יצא ב-2005 העונה החדשה של בובה פראית? ואם כן אז איך אתם יודעים והאם זה בטוח?!? תודה לכולם חג שמח וחופשה נעימה...

בואי נגיד את זה כך:../images/Emo87.gif

לא ייצא שום עונה נוספת לבובה פראית. חג שמח.

אני לא מאמינה למה שאני קוראת!!!

אני בשוק טוטאלי! אנשים מה קורה לכם?? בובה פראית זו הסדרה המדהימה שבזכותה רבים מאיתנו היום צופים אדוקים בטלנובלות. זו הסדרה הראשונה שראיתי. היא הייתה כל כך מדהימה! השירים ,השחקנים, הדמויות, העלילה, המסיבות וההפתעות שבפרקים. אתם באמת לא זוכרים?? יש לי את הסדרה מוקלטת, ולמרות שלא ראיתי אותה כבר מלא זמן, היא תמיד הסדרה המתוקה והמקסימה שכבשה את כולנווו. בזמן שהיא שודרה בויוה, אתם זוכרים בנאדם אחד שלא ידע מזה בובה פראית?? כולם ראו את זה, ומי שלא ראה שמע על זה, וכולם ידעו על נטליה אוריירו ואיפה לא התנגן השיר "קמביו דולור". אני גם בשוק מזה שאמרתם שהיא הייתה יותר מדיי ארוכה. כן, היא הייתה ארוכה, אבל יותר מדיי?? הרי כל פרק היה מדהים יותר מקודמו. והכי מזעזע--> להגיד שנטליה לא מתאימה לפקונדו??? הם היו הזוג הכי מושלם בעולם בסדרה, האהבה שלהם הייתה נראית על המסך כ"כ אמיתית. אז נכון, אולי באמת עדיף שלא יעשו המשך לבובה פראית, כי הוא בטח יהיה מעוות וחסר כל קשר לסדרה המקורית. אני לא נוקטת עמדה חד משמעית, כי מצד שני זה יכול להיות ממש נחמד. אבל מלהעדיף שלא תהיה סדרת המשך ועד להגיד שבובה פראית הייתה לא משו (מה שמשתמע מהדברים כאן) הדרך ארוכהההההה מאודדדדדד מקווה שהבנתם את המסר ושנזכרתם עד כמה אהבנו את הסדרה המדהימה הזאת, ואת מילי ואיבו בפרט!! ענבל אוריירו {מילי ואיבו לנצח שתי נשיקות במצח!!}

למעלה