לכול חברי הפורום ולמנהלת בפרט

תינו

New member
לכול חברי הפורום ולמנהלת בפרט

היי לכולם שבת שלום אני רק עכשיו אגיב על כל מה שנכתב עלי זה שהיה איזה מעריצה שכתבה עלי כתבה ופה דברו עליי חופשי זה לא עיניין אותי ולא הגבתי אבל לשפוך ת'דם שלי במשך שבוע שאני לא נמצא בצ"ט או בפורום ויש כל מני מתחזים לי אני לא ארשה אני מבקש מהנהלת תפוז שתחקור ת'עיניין מי שנכנס בשם שלי ועשה בלגאן ושיעמידו אותו לדין בקשר למה שפרסמה אהובה אני לא אגיב כי אין לי בזה עיניין המגילה הכתובה בשחור אני כתבתי לפני שנה וחצי בנענע ולא בתפוז אם מישהו קלט את זה בנענע ובא לפה כתב אותה אני א אחראי לזה בכלל זה שאהובה רודפת אותי על רקע גזעני כבר יותר משנתיים אין לי בזה עיניין עובדה שהיא מתגרה בי חופשי בצ"ט ואני קולט את זה בפורום ואני לא מגיב אז תסלחו לי אין לי עיניין לכס לקטע הזה איתכם אם יש למישהו ממכם משהו נגדי שיפה אלי ישרות ושלא ילך סחור סחור כי זה לא לענייין ואני אדאג גם לפנות ותפוז לחקור את זה לאהובה בפרט ובאופן אישי אני אגיד לך היום גם ניתן לזייף שיחות פרטיות אז את לא מעניינת אותי עם מה שכתבת או פרסמת כי זה לא נשמע אמין ביותר כי אני בחיים לא אקלל יהודים כי אני יוצא עם יהודיה כבר שלוש שנים ואמא שלי יהודיה אז אני אומר לך באופן אישי את רדודה והפרסום שלך לא הפחיד אותי בכלל כי אני יודע שאני לא עומד מאחורי זה ואני מבקש סליחה ממנהלת הפורום על האי נעימות שהיתה כאן בגלל השם שלי שאני לא קשור לסיפור

תינו

New member
אהובה

אני את שלי אמרתי ומרגע זה אני לא אתחיס אלייך את לא שווה הקלדה אפילו

למעלה