לכול דייגי החי חוט טרבוקו 0.50=0.80

א הדייג

New member
לכול דייגי החי חוט טרבוקו 0.50=0.80

האם הגיוני הדבר? רכשתי טרבוקו 0.50=35קג,במקום הניילון 0.80= 36קג שלי ברולר G-S-100,של דייווה .ההבדל הוא עובי החוט מה דעתכם למי שמכיר? ואני בכול זאת אנסה רק מהסקרנות או שאולי אפשר לשים גם ברולרB-G-90 של דייווהשמיועד לחוטי בד בלבד?

gaichuk

New member
אפשרי.

יש לי חוט מונו 0.90 שמרים את אותו המשקל כמו ה-0.80 שלך. זה חוט יחסית ישן והמקל בהתאם. היום חוט מונו איכותי באותו העובי מחזיק לפחות 40 קילו אפילו 50 קילו. נראה לי שטרבוקו ספציפית מפציצה במשקלים שנראים קצת גבוהים ביחס לשאר. ולגבי הBG90,מיועד לחוטי בד בלבד? איך? מה? למה?

AviramLevi

New member
א הדייג, כנס כנס

אתה בטוח שיש לך BG90!?
כי ממה שאתה מדבר, זה פשוט או שאתה ממציא או שפשוט אתה לא יודע מה שאתה אומר! כי... BG90, אחד הרולרים החזקים ביותר - השפולה שלו גדולה מאוד!!!! ובטח שאפשר לשים חוט ניילון ולא רק בד...

א הדייג

New member
אבירם ידידי תבדוק אתה ותגיד לי אתה

כמה חוט 0.80 לאינטיס הכנסת מקסימום 70מטר

א הדייג

New member
הרגע היסתכלתי על הרולר ואלה המידות

0.50=250מ ניכנס, 0.55=210מ ניכנס,0,65=160מ. ככה רשום אצלי.על הרולר שלי יש חוט בד שלבראונינג תחשוב חוט 0.80 אם זה מתאים או מספיק לחי. אפשר לעבוד עם טרבוקו 0.50=35קילו. ואל תפקפק באמינות זה פוגע

א הדייג

New member
ח'ברה הסתבכתי עם התמונה עזרה!

איך אני מכניס את התמונה לפורום דיג?מישהו יכול לעזור

shragam

New member
בדקתי במחשבון של המידות וחוט 0.8

יכנס מקסימום 100 מ' וגם זה בלחץ רוב הסיכוי 90 מ' ואולי טיפה פחות.

א הדייג

New member
אז אני צודק והתמונה לא עולה לי קימח

ואי אפשר לישלוח אליך תמונת הרולר רק להמחשה אולי תשלח לי הסבר אחר ניסו פה ולא הצליחו

k i m k h y

New member
א. הנה התמונה שלך

הרולר , הקרס, המקל- הכל נראה מליון דולר !!!
יאללה, צא לים, ותביא לנו משהו יפה

א הדייג

New member
גייצוק מה בקשר לצוללנים +מיכלים

מה אתה מתכוון לעשות זה חוקי או לא.??. מדוע הבלוג שלך לא מוגדר למשל גילך שאדע עם מי השירשור

gaichuk

New member
מה אני מתכוון לעשות,או אתה?!?

תפקידך לדווח לפקח האיזורי שאת המספר שלו אתה יכול למצוא ברשימת הפקחים. אני לא ראיתי ולא יודע מה קורה שם.אני לא פקח ולא מקורב לאף אחד . הגיל שלי לא רלוונטי. אם תכנס לכרטיס האישי של "מנהלת הפורומים" תמצא ילדה בת 4. נסה לשחק איתה...

gaichuk

New member
עדיף שאשתוק ואז בשבוע הבא נשמע ש

שוב פעם הלכת לקנות לוקוס מהבחור עם הרובה והמיכלים? אני שואל כי אני רוצה לדעת. אני שואל כדי שיחשבו. אני שואל שתתעורר. אני שואל כי בא לי...

א הדייג

New member
גיצוק לי אכפת אני ממש רוטן ובפורום

זה הבנתי שהוא לא המקום לנושא חורבן דגים בצלילה שיהיה לך שבת שלום.

א הדייג

New member
אבירם לא אמרתי שלא שמת חוט 0.80

היתכוונתי שלא יכול להיות ששמת דווקה עלBG90,כי יכלת לשים לאינטיאס טרבוקו0.50=35קילו מתנצל

AviramLevi

New member
תשמע תראה...

אתה אמרת שהשפולה קטנה, והרי לפי המידות ששמת ממש ממש לא.. אני לא מכיר הרבה רולרים של חוף שיש להם הרבה יותר מרחב פעולה =\ קיצר, אני עדיין חושב שיש לי שם 80\70 אני כבר לא בטוח חח אבל זה לא כזה רציני! עניתי לך על השאלה, אני חושב.. וזהו :) שבת קודש!

למעלה