לכול אלו שתמכו בבנית אתר "מכושפות"

לכול אלו שתמכו בבנית אתר "מכושפות"

ראיתי שההודעה כבר עברה עמוד, ואני יודעת שאם אני לא ארשום את ההודעה הזאת הנושא יעלם כלא היה.. אז ככה כדאי שנתחיל לעבוד על האתר.. נתחיל עם אלו שיודעים להכין חזות לאתר, לכול מי שיש ידע בהכנה שיכין ויעלה לפורום, העיצוב היפה ביותר שיזכה לרוב קולות יתקבל.. אחרי שנסיים את השלב הזה נמשיך בבניה.

wildcat6

New member
אני כבר בניתי אתרים בתפוז

טוב זה המקצוע שלי אשמח לעזור http://users.tapuz.co.il/yardena במיוחד גם לאור העובדה שאני אוהבת את המכושפות

פשש יפה..../images/Emo70.gif

תוכלי להכין עיצוב ולעלות לפורום?(אם את צריכה תמונות או משהו בסגנון תבקשי פה ואני אנסה להשיג)

בקשר לתמונות...

יש בפורום 22 גלריות גדושות בתמונות...

MupKa

New member
עיצוב זה מאוד חמוד ../images/Emo8.gif

רק אם תוחל לשים גם את פרו שזה יהיה מעולה

The Charmed Boy

New member
גם עיצוב וגם חומר!

אתה רוצה שיהיה לנו כמו האתר ההוא?! שמשנה כל יומיים עיצוב ולא שם מידע בכלל?! ועדיין עיצוב מגעיל... אני לא אזכיר שמות אבל.

barhenhalliwell

New member
אני לא יודע אם אני יכול להשתמש בזה

זה נוצר ע"י KILL BILL לאתר שפעם היה פה.. ונזנח... ( התמונה בכל מקרה לא שומשה לאתר)

yotam 14

New member
כמה דברים..

בעיצוב השני שולט בהחלט,אבל אני דווקא חשבתי על משהו קצת יותר צעקני...תחשוב אם בא לך אולי על צבעים קצת יותר בולטים... תקשיבו,בואו באמת נעשה הכל כדי לפתוח את האתר. זה יכול להיות ממש ממש מגניב,וזה גם יגבש את הפורום ברמות שלא ייאמנו. צריכים מישהו אחד,שהוא יהיה "המפקד" (חח.) ושהוא יחליט מי יהיה אחראי על איזה פינות, וכמובן,ינסה באמת לגרום לכל הקטע של האתר הזה לעלות ולהצליח. כמובן שמי שיהיה בתפקיד הזה צריך לדעת "דמוקרטייה-מהי",כדי שבאמת כולנו נהיה שותפים בבניית האתר. כל מי שרוצה את התפקיד הזה,שיכתוב את השם שלו בשרשור הזה,ואחר-כך,נעשה הצבעה.

אני רוצה../images/Emo45.gifהכנתי עיצוב הרגע

לא הצלחתי לעשות את "התפריט" אז מי שרוצה יכול להוסיף תפריט לעיצוב ולעלות לפורום..

מקפיצה../images/Emo105.gifקדימה תוסיפו עיצובים

ותצביעו לעיצובים כדי שנמשיך בשלבי הבנייה.. בנתיים אלו שיודעים לעבוד עם תוכנות הפלאש למינהן יוכלו להתחיל בהכנת מצגת פלאש לאתר(לפתיחה).

charmedl

New member
אני הייתי רוצה

לנהל את כול העיניין של הכתיבה, אלא אם כן כבר יש מנהל לעיניין הזה, אני אישית חושבת שצריך להיות מנהל ראשי לאתר, ושהוא ימנה מנהלים מישניים למדורים מסוימים,והם יחליטו מהחומרים שמביאים להם, מה לשים באתר ומה לא כמובן בעזרת הילדים שבפורום.

למעלה