לכול אלו שצועקים "הפקה הפקה"

Jason2

New member
הודיעו

אני זוכר בבירור שרנין באה עם מכתב והקריאה לכולם את החוקים וזה כולל התלחשויות, לא לשים את המיקרופון ותיאום הצבעות והיא אמרה בפירוש שהעונש על זה הוא העמדה להדחה. זה היה לפני שבועיים בערך.

droriko

New member
ווואלה?

טוב את זה פיספסתי האמת אבל עדיין צבר באמת אמר את מה שעינב סיפרה עליו לאח הגדול בתוכנית ואל תשכח שבתחילת השבוע שי עשה סבבה של בערך 7 אנשים שאיתם הוא ליכלך על קרן ועינב ודאג להבהיר להם שהם מסוכנים לוילה אולי זה לא ברית ממש,כמו שהיה עם צבר וערן , אבל זה אסטרטגיה וזה עדיין נחשב

יNOT

New member
לפי דעתי מעכשיו אתה לא תראה אותם עוד דנים

בכאלה נושאים. הם למדו את הלקח , וניתן לקוות שמעכשיו יישמרו של שקיפות של המשחק.
בסופו של דבר , עינב ואשר לא עשו את זה בגלל שהם ראו שאחרים חומקים בלי עונש, זה רק התירוץ של עינב(וגם היא לא תירצה את זה בדיוק ככה). הם עשו זאת בגלל שהם חשבו שככה הם יינצחו.

droriko

New member
אני לא אומר שעינב פטורה מעונש ,ממש לא

אבל אם ההפקה הגונה היא אמורה להעלות לגריל גם את שי וצבר (ולתת לליאון איזשהוא קנס על זה שהוא דיבר על הדחות)

יNOT

New member
ושוב

מעכשיו כנראה שזה מה שיהיה , אתה צריך לתת לזה הזדמנות לראות איך הדברים מתפתחים

Fairywitch

New member
לא נכון- כי הם לא תיאמו ביניהם במפורש. ראיתי

את זה בלייב- בימי שי התחיל להגיד לעינב "העיקר שבחדר ההוא את עושה את ההחלטה הנכונה", ומייד נקרא לחדר האח הגדול והוזהר. והוא הפסיק? גם עינב הוזהרה- אבל המשיכה ותיאמה מפורשות (ואת זה אף אחד בתכנית לא עשה, אף אחד!!). אז די עם הבכיינות
צריך לקבל אחריות ולשאת בתוצאות.

droriko

New member
אגב שמתם לב

שאחרי ששי צבר וערן דיברו מפורשות על אסטרטגיה האח הגודל לא הטיל עליהם שום עונש? לא הדחה, לא קנס , לא כלום. מה קרה? לקח לאח הגדול שלוש שבועות להחליט איזה עונש צריך לתת למי שעובר על החוק?

Jason2

New member
הם קיבלו אזהרות

אח"כ הורידו להם מהתקציב, אח"כ אזהרה מפורשת ועכשיו זה. אי אפשר להתחיל עם עונשים כבדים ישר בהתתחלה.

Jason2

New member
מה לא נכון?

זה שהם קיבלו אזהרות ועונשים קלים? זה נכון אני זוכר את זה. או שאתה חושב שישר צריך להתחיל עם עונשים כבדים.

droriko

New member
הם לא קיבלו שום דבר

ניהלו שם שיחה לתוך הלילה מבלי שהאח הגדול הוציא פססס וגם לא ירד להם שקל מהתקציב על זה

Jason2

New member
הם קיבלו כמה אזהרות ברמקולים

וכמה פעמים קראו לאנשים לחדר האח הגדול והזהירו אותם. ומהתקציב הקודם ירד להם 100 ש"ח על כך שהם דיברו בלי המיקרופונים.

יNOT

New member

בסופו של דבר , עינב ואשר לא עשו את זה בגלל שהם ראו שאחרים חומקים בלי עונש, זה רק התירוץ של עינב(וגם היא לא תירצה את זה בדיוק ככה). הם עשו זאת בגלל שהם חשבו שככה הם יינצחו.

יNOT

New member

ושוב אני יגיד שגם החדשות זה בלוף ... נכון

מראים את עיניני היום אבל לא את כול עניני היום ולא בצורה האוביקטיבית גם מאחרוי החדשות מסתדרים אינטרסים שבאים לשרת מטרה של ערוץ מפקים ועם נלך רחוק שלטון . אז בטח שבטח תוכנית טלויזיה לא תיהיה אוביקטיבית

droriko

New member
וסתם לידע כללי, אני לא צופה בלייב יותר

אבל אני כל כך רותח לגבי מה שקרה אתמול שנאי לא יכול שלא להוציא על זה קיטור בפורום .

למעלה