לכולם.

לכולם.

תפוז כמו תמיד מוסיפה כלים למנהלים שיוכלו לנהל את הפורום ביתר נוחות. הצעצוע החדש שקיבלנו הוא האפשרות להעביר שירשורים, כלומר, כשנפתחים הודעות ראשיות שונות על אותו נושא יש בידי את האפשרות להזיז את ההודעות הראשיות ולצרף אותם לשירשור אחד. אני רואה לנכון להשתמש בכלי זה מכיוון שכולנו אוהבים שההודעות שלנו יהיו בעמוד הראשון אך למרבה הצער יש מקום רק לעשרים הודעות ראשיות, ולכן כל הודעה ראשית שתפתח על נושא שכבר ישנו שירשור עליו תצורף לשירשור הקיים. הכלי הזה נועד לנוחיות כולנו ואני מקווה כי אף אחד לא יכעס כשיראה את הודעתו זזה למקום אחר. זה רק לטובת כולנו. ליהי

sorry baby

ליהי, ההודעה שלי לא קשורה לשום דבר ולשום שירשור. היא עומדת בפני עצמה. נא להשתמש בצעצוע החדש כדי להחזיר אותה למקומה הטבעי במהירות האפשרית. וכדאי בפעם הבאה, "לטובת כולנו", לבקש רשות. סקסופון

לא מייל ולא נעליים

אני כתבתי את זה לפני שאת הודעת על הצעצוע. לו הייתי יודע על הצעצוע לא הייתי כותב את זה. אם הצעצוע לא עובד, את יכולה להעתיק אותה בחזרה. אני רוצה את הודעתי במקום שלה, או שתימחק. תודה. סקסופון

ושוב

למחוק לא הייתי רוצה... להעתיק אני יכולה רק בשמי... אם תסכים ההודעה תהיה מועתקת בשמי עם קרדיט בגוף ההודעה... זה כל מה שאני יכולה לעשות עכשיו. ליהי

תגיד מותקק

רק הגעת וכבר עושה מהומות?..
שיטטטטטטט ואחר כך עוד שואלים אותי למה אני מתגעגעת... לאאאאאא סובלתתתתתת אותךךךךך!!
מי זו?..מי זו ה...

למעלה