לכולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מורן איזה מצחיקה את../images/Emo3.gif

בלבלת אותי לרגע
כבר חשבתי שאת עוזבת.. ממש מצחיק

KiShKooSh

New member
למורן-מכתב סוחט דמעות../images/Emo7.gif

למורן מה קורה הכל טוב
(
) רציתי לבקש ממך לא לעזוב כותיקת הפורום שהפורום לא ילך בידיו לחשות
תזכרי שבזמנו היית מעריצה של לירון ויסמן וכל מפורסם שהגיע לתפוז עודד(שלא קולט שקוראים לי ביקי לא רבקה
) היה שואל "את/ה מכירה/ה את לירון ויסמן
" גם אני לא מעריצה של מיכאלה(ומעולם לא הייתי
) אבל אני פה בגלל 3 דברים: 1. האנשים החמודים שפה 2. שלא ניתן לחשות להשתלט 3. כי אין לי חיים
אז אני מקווה שתישארי ואת יודעת שאלה לא אותן הודעות ליקוק(לא ההודעות שהיו לפני בשרשור הזה, חופית קבלי ח"ח
) אבל הודעות מתחנפות עוד יגיעו אחרי זה.... אז מורן חבל שתעזבי ותפקירי את עתיד הפורום לפורום של חשות
ביקי

MoRaN SaShA

New member
איזה שרשור יפה :)

הזלתי שתי דמעות - מהתמונות של היפיפיה שלי -ומזה שאתן חמודות כל כך!

מורררררררן../images/Emo99.gif

אההההההההה לירררררררררררררון את לא עוזבתת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תיזהרי ממנייייייייייייייייייייייי את לא הולכת,שמעת??? יופי עכשיו שתקלטי- מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזב תמורן את לא עוזבת מורן את לא עוז בת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזב תמורן את לא עוזבת מורן את לא עוז בת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת...מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזב תמורן את לא עוזבת מורן את לא עוז בת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבתמורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזב תמורן את לא עוזבת מורן את לא עוז בת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבתמורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזב תמורן את לא עוזבת מורן את לא עוז בת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבתמורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזב תמורן את לא עוזבת מורן את לא עוז בת מורן את לא עוזבת מורן את לא עוזבת....ועוד!

MoRaN SaShA

New member
חחחח איזה חמודה , וזה מורן חחחח

בלי לירון חחחחח אם כבר מורן סשה אבל זה רק כי אני מתה עליה אני חייבת לציין פה כי קניתי "מעריב לילדים" כי יש שער של סשוש ובפנים יש שתי תמונות שלהההההההה כפרוש עליהההההההה

גאדדדד../images/Emo99.gif

איזה מהמממממממממממממת היאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא:O

inbush1

New member
מורני לא לעזוב! ../images/Emo7.gif

אני לא מכירה אותך כ"כ כמו כל השאר.. אבל ראיתי הודעות שלך- ואני לא רוצה שתעזבי!!!!!!!!!!!!!! ללללללאא!!!!
וזהו!!

ירדנדן

New member
הקפצה

צהצהצהצהצהצהצהצהצהצצהצהצהצהצהצצהההההההההההההההההההההההההההההההההה

למעלה