לכולם...

your engel

New member
לכולם...

חברה שלי חצתה את הכביש ונדרסה ע"י משאית שהעיפה אותה ל4 גילגולים באוויר וחבטה קשה על הרצפה... היא הגיעה לבית חולים במצב קשה, עברה שתי ניתוחי ראש... גילחו לא את השיער, היא מונשמת ע"י חור מסויים בצוואר, שני הרגליים שלה נשברו, היא בתרדמת...צמח... בגלל זה אני בקושי כאן... אני הולכת אליהם הרבה הבייתה, נפגשות הרבה חברות ומתפללות המון, קוראות פרקי תהילים לבריאות ורפואה שלמה, קוראות תהילים בכלל, והיום כולנו הולכים לתיקון כללי שבו אנחנו בנוסף לתיקון מבקשים מהרב ברכה לשני... שינו לה את השם לחייה...בתקווה שהיא אולי תקום!!!!!! אז זהו...בגלל זה לא יוצא לי להגיב הרבה, לא יוצא לי בכלל לחיות... רק בקשה קטנה לכולכם...תתפללו בשבילה... כרגע רק נס יכול להציל אותה... אוהבת, גם כשאני רחוקה, שירן

Pixy led

New member
(((((((((((אנג´ל))))))))))))

אני כל-כך מצטערת על החברה שלך, שירני... זה נשמע קשה... אבל אני מבטיחה שאני אגייס למענך כמה שיותר תפילה - אני אבקש מעוד חברים שלי... אני מקווה שתרגישי טוב... את חשובה לי.

daboor

New member
אין מילים

אני מתפללת... לשלומה של חברתך... לשלומך... אין לי מילים... אנחנו אוהבים. ו... גם כשאת רחוקה-את אצלנו בלב! קרוב קרוב... מתפללת ואוהבת

שירנוש´....

אם יצא לי להתפלל אני אתפלל לרפואתה של חברה שלך... אנחנו מודעים לכך שאת איתנו... ואנחנו איתך!!!! תזכרי את זה..... אנחנו גם אוהבים אותך נשמה....

LostInTheSky

New member
לשירנוש...

אני כל כך מבינה את ההרגשה... כל מה שתיארת פה בהודעה... זה בדיוק מה שקרה לאחי... גם הוא נפצע קשה בראש וגילחו לו את השיער , היה לו שיער מהמם, ארוך , שחור, כמו משי...הוא גם היה צמח, אנחנו גם היינו אצל רבנים (אפילו צמנו יום שלם בשביל שהוא יבריא) , לצערי הרב שום דבר לא עזר... אני מקווה מאוד, אני מתפללת , שחברה שלך תבריא ותצא מזה , שתוכל לחזור לחיים נורמלים , למרות שזה יהיה קצת קשה, אני כל כך מבינה את מה שעובר עלייך!!! אני מקווה מאוד שחברה שלך תתעורר ואני תמיד איתך!!! באהבה רבה!!!

sichi

New member
שירני... אנחנו איתך...

-------------------------------------------------------------------- ואת איתנו, בלב, באמת. גם אני מבינה אותך, הייתי במצב דומה לשלך...לא משנה איך הוא נגמר... אצלך, זה יהיה טוב.. הכל יסתדר, כולנו נתפלל למענה, ונחשוב עליכם... תהיי חזקה מתוקונה... ואם בא לך לפרוק קצת מהלחץ הזה. אני פה, ואנחנו פה... בכל רגע נתון... מקשיבים שומעים אוהבים ותומכים. אל תדאגי בקשר לתפילה... נתפלל כולנו יחד, חזק חזק, באמת. רק תחזיקי מעמד, כי זה קשה, אני יודעת, וזה עצוב, מעייף, שובר... אבל אלה החיים האמיתיים... (בניגוד לווירטואלים...) -------------------------------------------------------------------- שני:[כן אני יודעת שהיא לא רואה את זה, אבל בכל זאת] החלמה מהירה. הרבה אנשים כנראה אוהבים אותך מאוד. ואת חשובה להם. אז רק עוד קצת. תחזיקי חזק. הם שם עומדים ליד המיטה שלך, מביטים בך, דואגים לשלומך, אוהבים אותך. תומכים במשפחה שלך, ואחד בשני... אלה הם החברים שלך. תהיי בריאה... תפקחי עיניים, את מסוגלת. הכל יסתדר.הכל.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
שירנוש ../images/Emo7.gif

כמה קשה.. כמה עצוב.. אנחנו כל כך מצטערים מתוקה על מה שהחברה שלך עוברת על מה שאת וכל המשפחה והחברים עוברים יחד איתה. אנחנו יכולים רק לתאר לעצמנו כמה הרגעים האלה מלאים בפחד וחרדה ודאגה.. רוצים להדגיש ולהזכיר מתוקה שאנחנו כאן ואיתך מחזיקים את ידך ומחזקים אותך.. מתפללים יחד איתך לשלומה ומקווים...כל כך מקווים שהיא תרגיש יותר טוב. שירנוש.. את יודעת שאם את רוצה לדבר עוד.. אם את צריכה מישהו שיקשיב לכאב הזה שבתוכך אנחנו כאן, תמיד. (((((שירן))))))

למעלה