לכולם

איה ג

New member
לכולם../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

היי ברצוני להתייחס לתוכנית "חי בירוק" ששודרה אתמול בערוץ הקבוצות ובה התארח איתמר ציאזיק. בתוכנית הוא אמר שרוב שחקני הקבוצה יהיו שחקני בית כלומר: שחקנים שגדלו בנוער של חיפה ורק 6-7 שחקנים וותיקים וזרים. אני מאוד שמחתי לשמוע זאת מאחר ואני חושבת שבנוער של חיפה יש מספיק שחקנים מוכשרים שיכולים להשתלב בסגל הבוגרת. ועוד דבר שאמר ושלא הפתיע אותי שרוב אוהדי מכבי חיפה ליתר דיוק 80% הם אוהדים מחוץ לעיר חיפה,האמתי שאני אישית מת"א ואוהדת של הקבוצה המדהימה הזו אז ניתן להסיק מכך שכול הארץ ירוקה
... אני מאמינה שגם בפרום זה לא רוב האנשים מחיפה, נכון??? טוב, ברצוני לעדכן אותכם שב-14 לחודש מתארח ניר דוידוביץ בצאט של ONE ... ומזל טוב לנוער של מכבי חיפה לאחר הטורניר המדהים שבקרנבל שבאיטליה ,הזמינו אותם לטורניר יוקרתי נוסף בהולנד,כול הכבוד
בברכת ירוק עולה איה

אילן 30

New member
גם אני ...

אשמח אם בקבוצה הבוגרת ישתלבו שחקנים שגדלו בנוער אבל אנחנו חייבים לזכור שזה יעלה לנו בכמה שנים ללא תואר ועם שכר לימוד יקר (הפסדים צורמים) אני מקווה שהשילוב של הצעירים ייעשה בהדרגה ועם סבלנות גם מצד האוהדים . אכן גם לדעתי רוב הקהל של חיפה איננו חיפאי , אני מגבעתיים לדוגמא . מישהו מהאוהדים לא שאל את צ'יזיק למה הקנס שהוטל על פראליה עובר כל פרופורציה ?

גם הקופים

רובם מאיזור המרכז זה די ידוע שרוב האוהדים הם באיזור החרכז ולא מחיפה עצמה
ד"א גם באיזור הצםון כדוגמת צפת גם שם יש הרבה אוהדים אבל ביגלל המרחק והקושי להגיע למשחקים רואים אותם לעיתים רחוקות אי אישית מהקריות (זה נחשב אצל איתמר כמחיפה?)

O n y X

New member
זה אומר שמכבי חיפה

היא ה-קבוצה של המדינה! אני בכלל ממגדל העמק (אבל פעם גרתי באיזור חיפה) וגם לי קשה להגיע למשחקים (איפה כל החבר'ה משינוי שהבטיחו תחבורה ציבורית בשבת?)

למעלה