לכולם יום נעים וטוב

לכולם יום נעים וטוב../images/Emo137.gif

איזה יופי של יום בחוץ היום השמש זורחת לה אבל קר,טוב לנו המטורפצים. אני מצטרפת לקריאתו של אייל היכן אתה ירון?מתגעגעים אליך. לרינתוש היקרה אני מקווה שאת בסדר רק אל תגזימי עם הריצות היום תני לעצמך קצת מנוחה,במידת האפשר. שמתי לב גם שלא ראיתי את מילותיו החכמות של אסף מה זאת הנטישה הזאת? אני מקווה שהנעדרים רק עסוקים בדברים אחרים ושיחזרו כי לא שכחו אותנו.

agibagi

New member
יום נעים גם לך מיה, ולכולם../images/Emo9.gif

אני עובדת כל יום חצי משרה, לכן שאני מגיעה הביתה אני פותחת מחשב להתעדכן. בערב הילדים תופסים בדרך כלל את המחשב. בזמן אחרון אני מגיעה הביתה כל כך עייפה שישר הולכת לנוח ואין לי מצב רוח לנצל מזג אוויר כזה יפה לטיולים בחוץ. חנוכה של ניסים עם שמש בחוץ בחודש דצמבר ממש כיף.
טוב לשמוע שגם המצב רוח של אורי השתפר בעיקבות המגנטים. אני בעד כל ניסיון לשפר את התנאים הפיזיולוגיים שלנו. החודש קנינו כריות חדשות לשינה טובה יותר וגם כורסא אורטופדית של דר' גב (עלה המון המון כסף אחרי הנחה) אבל איך אומרים חיים פעם אחת. צריכים גם להנות וגם להרגיש טוב. איך עובר לכם החג ? האם אתם נהנים מסופגניות ולביבות ? אתמול עשיתי לכולנו לביבות מאוד טעימות . אולי נוסיף עוד שאלה ,סקר לחברים בשביל הכיף מה האוכל החביב, המעודף עליכם שאתם נהנים לאכול ? המשך יום נעים אגי
י

agibagi

New member
דיתוש, לא רואים עליך

גם אני אוהבת מתוק, בעיקר עוגות קצפת,גלידה ושוקולד אצלי רואים תיכף! אני גם אוהבת קוסקוס עם מפרום מהצד הטוניסאי שלי, כרוב ממולא , דגים שכינים לי.

אגי חמודה

אם אני אתחיל לכתוב כל מה שאני אוהבת, זה יהיה עד האירוע. בשר על האש, בישולים טובים כמו:חרימה, מפרום, מדייס, קוסקוס, מרקים,ועוד...אבל רק באותו רגע שמבשלים לא שנישאר. חולה על פסטות פחמימות מכל הסוגים:סופגניות, בגטים, לאפות,לאזניה,פאלפל, פיצות... מתוקים: שוקולד חלב עם אגוזים, גלידת וניל עם פיצפוצי שוקולד,מלבי, סחלב, עוגות גבינה בעיקר, ועוד.... ועליי רואים גם רואים...מקילומטר.... עשית לי תאבון, חשבתי לא לאכול רציני עד האירוע, רינתי, עפה למיטה או למיטבח....

agibagi

New member
רינתי,תהני מכל רגע../images/Emo70.gif

אוכל זה כמו סקס טוב,הנאה אחת גדולה ! אם עשיתי לך חשק, בתאבון ! תהני הערב, תרקדי ואז הקלוריות לא ידבקו !
אגי

איזה לרקוד???

אם אני אצליח לעמוד, אני אודה לאלוהים... בהחלט מסכימה אוכל וסקס שני ההנאות הגדולות של החיים, אבל סקס עם מי שאוהבים לא סתם סקס, מתה על התחושה של אחרי...ארוחה טובה...ולעשות אהבה... רינת

למעלה