לכולם..בבקשה להגיב...

לכולם..בבקשה להגיב...

לצערי הרב לא נרדמתי אתמול בלילה ולא בגלל שאני חצי חולה ולחוצה כי יש לי פאק 6 מבחנים שעדיין לא ישבתי ללמוד !!!!!

אלא בגללכם...בגלל המערכת..בגלל החוסר כבוד שיש פה אחד לשני...מזכיר לי את כיתה א'...
כשהיתם קטנים ( כן אני עדיין קטנה 26 זה צוציקית וכן חסרת ניסיון אולי) למדתם ללכת לא????
בהתחלה זה היה ממש קשה לא???

פה זה בדיוק אותו דבר!!!!!!
התחלה זה דבר קשה מאוד!!!!
אבל לזרוק הכל לכלבים??????את כל השנים?את כל המאמץ?את כל החבריות?אותי???לנטוש אותי לבד???(סקאי זה משפט בשבילך!!!! אפילו שלא התפשטתי)
חבל שעכשיו שפתאום כולם הולכים כי לא מקשיבים להם,כי מתנהגים חרא בהנהלה כי מיטל קופה ואביעד עכבר (אמממ אם אני לא טועה)
יש לפחות חצי מהשומרים שאני לא מכירה פה..או שאולי ראיתי במפגש קטן או קטנטן ואני לא בדיוק זוכרת אבל ראבק !!!!

אני מבקשת דבר אחד תביאו לצאט החדש הזדמנות ולא נתתם!!!! לא יפה לשקר!!!
אני לא מתה עליו על הצאט הוא לא נראה לי נוח או איכותי כמו האחר אבל פאק אני עושה מאמץ!!!
ואני כולה פה שנתיים שלוש אז נכון אני לא מבינה מה היה עד עכשיו...אני לא יודעת מה קרה עם אופירה ..אם היא עזבה או שזרוקה אותה או משהו...
אבל אני בטוחה שגם לה כואב שכולם הולכים!!!!!!!תישארו בשבילה..בשבילי ..בשביל אנשים אחרים..רק לא ללכת ככה!!!

פתאום הפורום נהיה חיי כי כולם אומרים ביי?
פתאום נלחמים פה בפורום??אחד עם השני???

אני בטוחה במאה אחוז שכל מי שיגיב למה שכתבתי..גם אם תכתבו שאני לא מבינה או לא בסדר או משוגעת או משהו כזה
יש לכל דבר פיתרון!!!!!
בואו ננסה לפתור את זה ביחד,ושוב אני לא מדברת על ההנהלה על הקופים שיושבים שם או על העכברים שיש שם !!!!
בואו נשב ביחד..מסנגר..פייסבוק...טלפון...ונחליט ביחד !!!!!
לתת לזה עוד סיכוי קטן !!!!!!

פליזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז שכולם יגיבו !!!!
וזה בסדר לקלל אני דתיה לא חרדית !!

בת אל נאמן
נ.ב סקאי אממ אלון אממ קשיש אממ מייק וכל מי שאמר שהוא עוזב אני מצפה לתגובה במיוחד ממכם..וגם מגילי (אני מפחדת מהסבתא הזו)

אני אגיב לך

אני על סף פרישה, הדבר שישאיר אותי כאן, זה תיקון הבאגים העיקריים, כגון: פתחית חדר ורישומו ע"י הגולשים,ולא ע"י אדמין,(כמו שיש את תפוז חדרים)
אפשרות כניסה לצאט עם ניק רשום בתפוז,ולא רק עם כוכביות, כל נושא האייקונים,שנראים כאילו ילדי גן עיצבו,כל נושא ריבויי מנהלים בחדר מסויים,ודבר אחרון,נושא האופרים,בעבר גולש שעשה בעיות,פניתי לאופר, והוא טיפל בזה,היום מה? צריך לשלוח מייל לאדמין? אם יש תשובות לנושאים שהעלתי,אשמח לקבל תשובות,רציניות

איזה תסכול

כתבתי הודעה ארוכה ועם השליחה היא נמחקה לי.

לא כתבתי בשום שלב "זו המערכת החדשה והמושלמת שלנו. לא יתבצעו שינוים. קבלו אותה במחיאות כפיים סוערות"
אלא
ביקשתי מכם פידבקים.
זה כמובן לא אומר שנבצעכל שינוי שיעלה, אבל המטרה היא כן לבצע שינויים בהתאם לההערות וההארות שיגיעו מכם.
לדוגמא, כפי שכתבתי הבוקר, בעקבות הערה קונקרטית שקיבלנו ביצענו שינוי עיצובי משמעות בעיצוב הצ"אט (כולל באייקונים), שעתיד לעלות בימים הקרובים.

בנוגע להודעה שלך -
אני לא רוצה שתפרוש. אני מבינה לחלוטין את האומוציות ומבינה שזה מגיע מאכפתיות.
חלק מהדברים שכתבת יעשו בימים הקרובים, חלק יותר מאוחר וחלק לא יתאפשרו. זה עדיין בבדיקה ואעדכן שיהיו לי תשובות סופיות.
יחד עם זאת , קשה לי מאוד להתמודד (אן להגיב) עם "אני אפרוש אם לא X Y ו Z". היי - כולנו פה באותו הצד - וחשוב לי שכולנו נזכור את זה.
אני מקווה שתבחר לתת לזה הזדמנות אמיתית. בלי אולטימטומים, עם הצעות קונקרטיות ולאחר שתנסה - תוכל להחליט על ההמשך.

שום אולטימטום

פשוט,הצעתי כבר בהתחלה משהו,אפילו לא קיבלתי "לא" כתשובה,כלום התעלמות מוחלטת, אז למה שאציע תיקונים,או הארות?

עברתי על המיילים ששלחת לי ולמיטב ידיעתי

עניתי לכל המיילים ששלחת אליי.

אם זה לא נכון, אם לא קיבלת ממני תגובה לאחד המיילים - אני מתנצלת (מודה - אני לא מושלמת. גם אני לעיתים מפספסת). אני מאוד אשמח אם תוכל להעביר לי אותו פעם נוספת.

בנוסף ההזמנה לדבר איתי טלפונית, עדיין קיימת.

תודה על האכפתיות לקהילה

גם בסיטאוציה לא נעימה זה, נעים להרגיש זאת.

תרגישי טוב ושיהיה לך המון בהצלחה במבחנים.

חייבת להתוודות

שתי הצעות / בקשות שהעליתי היום כבר התגשמו..
השלישית בדרך ..

אולי מה שהצעתם היה שווה לתחת ??

אה.. ומיטל יוחזר תפוז העצבן לאלתר !!!
אני מתכוונת לזה :

בלעדיו אני פורשת ..

למעלה