לכולםםםםםםם רק רוצה להגיד לכם ש...

• פותח הנושא mia01
  • פורסם בתאריך

mia01

New member
לכולםםםםםםם רק רוצה להגיד לכם ש...

רולי נמסררררררררררר!!!!!!!!!!!!! אני מתאפקת עם זה כבר שלושה שבועות כי רציתי לוודא שהפעם זה סופי, שהפעם הוא נשאר, שהפעם באמת אוהבים אותו!!!! וכן, אוהבים אותו, הוא נשאר!!! מרגישה כאילו 40 ק"ג ירדו לי מהלב... זה הזמן להגיד תודה לכל מי שהשתתף ב"פרוייקט רולי" שנמשך למעלה מחצי שנה!! תודה ל: ד"ר צרפתי מפ"ת, תודה לרוית, תודה לגל,תודה לקרן, תודה לד"ר צחי נבו, למיכל מ"הב-לאב", ללירון וכמובן לאבנר רז, מאלף "הבית" שלנו.. ולכל מי שהיה איזשהו חלק או התעניין, דאג ושאל על הענק המדהים הזה!! בשמי ובשם רולי, תודה!! (בתמונה אבנר ורולי בזמן האילוף ממש ימים לפני שנמסר...)

tau13

New member
../images/Emo45.gif כל הכבוד!

הוא פשוט יפהפה!! גם אתה אבנר, גם אתה...

mia01

New member
הוא הרבה יותר גדול... תאמיני לי...

ושחור...

tau13

New member
ססססססססססססדר

לבאנג'י יש עוד חצי שנה של גדילה. לגבי הצבע... נו טוב, הוא השתזף קצת יותר ממנה...

shima

New member
נפלא!

מזל טוב לרולי החמוד שסוף סוף מצא בית. דפנה את יכולה לספר קצת על הבית שמצאו לו? את בקשר איתם? הוא מאושר?

mia01

New member
רולי אומץ ע"י זוג מקסים, לבית עם

גינה מגודרת. הם בעלי ניסיון עם כלבים והגיעו לראות אותו בתקופת האילוף אצל אבנר והתאהבו! הם עשו מספר שיעורים איתו אצל אבנר ומאז אבנר מלווה אותם בכל בעיה שצצה, אפילו הכי קטנה.. הוא מאושר והם אוהבים אותו. בנתיים אנחנו בקשר טלפוני, ואבנר ממשיך לתת להם שיעורים אצלם בבית. עוד כשבוע שבועיים אני אלך לבקר... אני ממש מתאפקת אבל אבנר אמר שעדיף שלא עד שהוא יתרגל לבית החדש. מבטיחה תמונות מהביקור!!!

דפנה לך מגיעות התודות החמות ביותר

לאין סוף סבלנות לאין סוף אהבה לאין סוף דאגה לאין סוף בכי לאין סוף התרוצציות לאין סוף ריצות לאין סוף טלפונים לאין סוף התמסרות דפנה את אחת ומיוחדת בעיני

big lul

New member
מזל טובבבבבב ../images/Emo24.gif

הגיע לו וגם לך שהוא ימצא בית טוב. איזו השקעה

אוייששש כמובן שמגיעות הרבה תודות

לכל האנשים הנהדרים והנפלאים שתרמו רווית, ד"ר צחי נבו, מיכל ,לקרן,לירון וכמובן לך דפנה . לרולי יש משפחה מיוחדת שנכנס להם ללב כפי שלאה הגדירה זאת באוזניי. וגם הם נכנסו לו ללב הוא מאושר וחי חיים שלבים ומשפחה שמספקת לו את כל צרכיו הפסיולוגיים והנפשיים.הלואי ויהיו עוד משפחות מאמצות כמו שיש לרולי המתוק, לעידכון יש עוד פגישות עם הבעלים לנושא הקפיצות מאהבה שהוא מרעיף על בני הבית. דפנה שוב תודה תודה תודה אין כמוך

b love

New member
מזל טוב!

שיהיה לו המון המון בהצלחה בבית החדש! הלוואי והמון היו מוצאים ביתים אמיתיים!

כל הכבוד../images/Emo140.gif רק חבל שזה כזה מצרך

נדיר, אנשים שבאמת אוהבים כלב ושצריך להזהר ולהיות ממש בטוחים שזה בית טוב בשבילו. בהצלחה לרולי בבית החדש שיהיה לו לתמיד

למעלה