לכולללללללםםםםם.....

tali-tal

New member
לכולללללללםםםםם.....

כרגע אני יושבת במשרד של הבוס.... ומנהל המכירות שלנו איתי... הוא כולו נלהב מהערב שהם עשו אתמול בבורסה (מסיבת רווקים) - סקאי זה בשבילך!!! בכל אופן... לפני שאני בורחת מפה... סקאי ראיתי את ההודעה (אתה חולה נייפש) - רק ש K לא יראה אותה... חחחחחחחחחחחח אפריקה רשמתי אותך ליום חמישי - חסר לך שאתה מבריז לאלנבי - בכלל תשכח מאלנבי השבת יש דברים טובים יותר!!! K - אם תראה את ההודעה - אני אדבר איתך כבר בטלפון... ווישי - אוהבת אותך 2 כחול!!! ולכולם... אוהבת הרבה... נתראה ביום חמישי... (קספר, חיים בבוקסר, על האש... - מצפה לראות גם אתכם) טלי - טל הקרימינל

על האש

New member
מה מתי ?????

יש מפגש ביום חמישי????? איפה....??? אני מאמין שאני יגיע אבל איך אני יחזור אין לי רכב... טוב מקסימום נישאר לישון איפה שנפגשים...

מנגל......(וגם לך טלי).......

מנגל אצלנו אין לי רכב לא נחשב..... אתה תגיע ויהיה בסדר..... רק קודם כל מאיפה אתה שאני לא אסתבך בהבטחות..... וטלי אותי לא הזכרת הא ??.... גם אני מת עלייך.....

על האש

New member
מלךךךך בשביל שלא תסתבך...

בהבטחות שווא.... אני מבת ים ושוב אני מאמין שאני יגיע אבל מפחד שלא יהיה לי איך לחזור..

מנגל.....

כשאני אומר שאני לא אסתבך ..... אני מתכוון לזה , כי אוליי היית יוצא אחד מנהרייה..... שרוצה להגיע , אז לא רציתי להבטיח לך שנחזיר אותך.... כי ככה לא הייתי מקיים ואני אחד שמקיים הבטחות תמיד... אבל אתה נמצא במרכז העיניינים ואני בטוח שתסתדר......

על האש

New member
סבבה....

אז אני מאמין שאני יגיע.... ואיך נחזור???? אמרתי כבר קודם תמיד אפשר לישון ברחוב...

מנגל.....

לחזור אני אדאג לך כבר..... ואם אתה גם בבת-ים אולי אנחנו מכירים בכלל.....

על האש

New member
זוהר....

אתה מגיע בטוח????? ויכול להיות שאנחנו מכירים מאיפה אתה בבת ים??

אני....

לא מבת-ים... אבל גדלתי בבת-ים.... ואני משחק סנוקר בדקל..... אם אתה משחק סנוקר , אתה צריך להכיר אותי....

על האש

New member
רגע אחד....

הייתי בדקל כבר כמה פעמים עם חברים שלי בעבר ושיחקנו שם סנוקר .. אתה מהאחראים שם לאאא????? עם כן בטוח שאני מכיר אותך...

על האש

New member
אז אנחנו עדיין לא מכירים...

לא הגעתי לדקל כבר משהו כמו יותר משנתיים כבר לא כול כך יוצא לנו ללכת לשם..

אוליי בכל זאת.....

אני משחק שם כבר 8 שנים בערך..... אוליי אתה מכיר את שאשה וכולם משם....

על האש

New member
טל טלי...

הלוואי שזה יהיה בבת ים... למרות שאני לא מכיר פה מקומות מיוחדים ....

למעלה