לכבוד מנהל הפורום..

gidi34

New member
לכבוד מנהל הפורום..

שלום הוספתי תגובה בדף מס' 2 וההודעה לא קפצה לדף הראשון.. רשמתי יותר מ10 תווים תוכל בבקשה לטפל בעניין תודה

® רן

New member
שרשור בן יותר מ 72 שעות לא קופץ

בלי קשר לכמות התווים. ולא נראה לי שמנהל הפורום קשור לזה...

רשר

Well-known member
מנהל
אכן עבר זמנו בט,,, אבל יש פתרון

כנס להודעה/תגובה שאתה רוצה להקפיץ, סמן את הכתובת (למעלה בפס האקספלורר) ואז קטרל C (העתק) עכשיו פתח הודעה חדשה עם קישור לישנה ע"י סימון HTTP:// והקלדת קטרל V (הדבק) תן תיאור בשורת התיאור ויווצר קישור. הסבר לפתרון של קרמר: האות שיוצא מהמצלמה נכנס לוידאו כאנטנה, את היציאה מהוידאו ל TV מחברים לכניסה של מגבר אנטנה ומהמגבר מוציאים לאנטנה שתשדר את התמונה לכל אנטנה המכוונת אליה.

זה מגבר שמוכרים בחניות לאנטנה

תלוי איפו אתה גר אנטמנ הUHF מיתחברת ליציאת המגבר . וכניסת המגבר מיתחברת ליציאת והוידאו . וכך הלאה

wil

New member
האם המגברים האלו גם מעבירים חזרה

סיגנלים שאמורים לעבור חזרה לכיוון הכניסה? למשל סיגנל של ממיר של כבלים, או מודם כבלים... או שהמגבר חד-כיווני ואין מעבר אותות בכיוון ההפוך?

gidi34

New member
אוקי..../images/Emo45.gif

תודה רבה! אכשיו העניין יותר מובן.. רק עוד שאלה קטנה אני יכול לשלוט על תדר השידור? ואם לא איך אני אדע איזה תדר לקלוט?!

את תדר השידור ניתן לשנות ביציאת

הוידאו . אים זה וידאו חדש ניתן לשנות דגיטלית . אים זה ישן יש בורג כיוון ביציאה . המגברים של פנורמה הם חד כיוונים . יש תוצרת חוץ אולי דו כיווני

רשר

Well-known member
מנהל
הוידאו מוציא תדר UHF

שניתן לכוון אותו וצריך לכוון את ה TV לאותו התדר

gidi34

New member
מצויין..

רק על איזה הגבר אתה ממליץ? (יש לי מגבר של 11db..)

מינימום 35DB . יש מגבר טוב של

פנורמה 40DB . עד 2 ק"מ . וML30 גם של פנורמה . כמה קלימטר יותר . אחרי זה בא כבר מיקצועי

למעלה