לכבוד מונדיאל 2014 - שרשור רכבות וכדורגל

מצב
הנושא נעול.
25

כמו מדי 4 שנים אני מעלה כאן את כל אצטדיוני המונדיאל ואת תחנות הרכבת/מטרו המובילות אליהם (בע"מ כפי שנראה בהמשך).

שתי הערות כלליות לפני שנצלול:

א. איכות רוב התמונות גרועה - ברזיל עדיין מקופחת בגוגל, ובניגוד לדרא"פ שקיבלה תמונות מעולות סמוך לתחילת הטורניר שלה, בברזיל הגוגל בנוי עדיין טלאי על טלאי (כמו המדינה עצמה...).

ב. בהשלמה ל-א', המדינה לא ממש התכוננה לטורניר ורוב האתרים עדיין בבניה (!). בכל מקרה חלק גדול מהם כלל לא הותאם לתח"צ כמתחייב מארוע כה גדול וקל וחומר לא לרכבות. חבל.

נתחיל כמובן במרקאנה (כולם ביחד במבטא המתאים: "חברררר שלי רררומארררריו במררררקאנה"....) שיארח את הגמר.
הנה האצטדיון הישן-חדש לאחר השיפוץ המקיף, המארחים מקווים לחוויה מתקנת אחרי הטראומה של שנת 50'.
25
שתי הערים המארחות שנמצאות במרחק הרב ביותר מהחוף הן גם המקופחות ביותר מבחינה רכבתית. לשתיהן אין תחנות רכבת באיזור האצטדיון ולא ברור אם יש להן חיבור רכבתי בכלל.

נתחיל עם קוייאבה, במדינת מאטו גרוסו. אצטדיון פרז'לי הישן נהרס ובמקומו הוקם אצטדיון חדש, הפנטאנל.

26 אחרונה

כמו מדי 4 שנים אני מעלה כאן את כל אצטדיוני המונדיאל ואת תחנות הרכבת/מטרו המובילות אליהם (בע"מ כפי שנראה בהמשך).

א. איכות רוב התמונות גרועה - ברזיל עדיין מקופחת בגוגל, ובניגוד לדרא"פ שקיבלה תמונות מעולות סמוך לתחילת הטורניר שלה, בברזיל הגוגל בנוי עדיין טלאי על טלאי (כמו המדינה עצמה...).

ב. בהשלמה ל-א', המדינה לא ממש התכוננה לטורניר ורוב האתרים עדיין בבניה (!). בכל מקרה חלק גדול מהם כלל לא הותאם לתח"צ כמתחייב מארוע כה גדול וקל וחומר לא לרכבות. חבל.

נתחיל כמובן במרקאנה (כולם ביחד במבטא המתאים: "חברררר שלי רררומארררריו במררררקאנה"....) שיארח את הגמר.
הנה האצטדיון הישן-חדש לאחר השיפוץ המקיף, המארחים מקווים לחוויה מתקנת אחרי הטראומה של שנת 50'.
26 אחרונה
ובמעמקי הג'ונגל, על שפת האמזונס, מסתתרת העיר מנאוס. גם כאן נהרס אצטדיון לימה הישן ובמקומו הוקם אצטדיון אמזוניה.

בונוס

בונוס
מאחר שזה שרשור ברזילאי, הנה אנדרסה סוארש, המכונה "גברת אבטיח".

לילה טוב, ושיהיה מונדיאל מרתק!

down under

New member
אממ, בא לי לאכול איזה פאי פקאן

בונוס
מאחר שזה שרשור ברזילאי, הנה אנדרסה סוארש, המכונה "גברת אבטיח".

לילה טוב, ושיהיה מונדיאל מרתק!
אממ, בא לי לאכול איזה פאי פקאן

רמי'ש (raminec), נא לא להרחיב בנידון.

down under

New member
לא כל כך הבנת את הבדיחה הפרטית שלי ושל

אז קח עוגת קצפת!
פלוביה המדהימה, הדוגמנית הגדולה (פשוטו כמשמעו) מכולן.

אח, הברזילאיות... למה לא כל יום קרנבל?
רמינש, אבל לא נורא.
פשוט הדוגמנית האבטיחית דומה להפליא למישהי שאני מכיר מעולה מהארץ. בחיי. הישראלית דומה לה להפליא רק קצת פחות מלאה מאותה גברת אבטיח.
אבל כל השאר, הגובה, צבע העור, צבע השער וצורתו, הפנים, העיניים, הכל בעצם (חוץ מטיפה פחות בבטן ובתחת) שתי טיפות מיץ אבטיח ממישהי שאני מכיר
ושרמי בתור בדיחה קרא לה פאי פקאן. ונסיים בזאת (וכולי תקווה שרמי בלי כוונה לא יפלוט את שמה האמיתי, זה עלול להביך אותי).

לא משנה, כל תירוץ מספיק

רמינש, אבל לא נורא.
פשוט הדוגמנית האבטיחית דומה להפליא למישהי שאני מכיר מעולה מהארץ. בחיי. הישראלית דומה לה להפליא רק קצת פחות מלאה מאותה גברת אבטיח.
אבל כל השאר, הגובה, צבע העור, צבע השער וצורתו, הפנים, העיניים, הכל בעצם (חוץ מטיפה פחות בבטן ובתחת) שתי טיפות מיץ אבטיח ממישהי שאני מכיר
ושרמי בתור בדיחה קרא לה פאי פקאן. ונסיים בזאת (וכולי תקווה שרמי בלי כוונה לא יפלוט את שמה האמיתי, זה עלול להביך אותי).
לא משנה, כל תירוץ מספיק
להעלות עוד תמונות של ברזילאיות

הנה אפילו סופרמודל כמו ז'יזל לא מוותרת על התחת הברזילאי...

down under

New member
אם אתה כבר כאן ובתור אחד (אתה) שידוע בניסוחיו

לא משנה, כל תירוץ מספיק

העדינים והמרומזים, שהם אפילו לא אנדר סטייטמנט, בא תגיד אתה מה דעתך על הניסוח של כתב ערוץ 10
על כך שהרכבת לירושלים לא תעצור בכניסה לעיר.

כיצד אתה היית קורא להתבטאות שכזו?

למה ציפית קובי?

העדינים והמרומזים, שהם אפילו לא אנדר סטייטמנט, בא תגיד אתה מה דעתך על הניסוח של כתב ערוץ 10

למה ציפית קובי?
חדשות ערוץ 10 בתחרות מתמדת עם ערוץ 2: מי יהיה יותר שטחי, צהוב ובור.
הפרט המדוייק היחידי שהם משדרים הינו: "נעבור לפרסומות"...

down under

New member
אבל ערוץ 10 הוא זה ששידר סדרת דרמה

למה ציפית קובי?
חדשות ערוץ 10 בתחרות מתמדת עם ערוץ 2: מי יהיה יותר שטחי, צהוב ובור.
הפרט המדוייק היחידי שהם משדרים הינו: "נעבור לפרסומות"...
עם רננה רז אהובתך, 'המקום' בו אפילו היתה סצינה של פוט פטיש בינה לבין השחקן הדרום אמריקאי (לשעבר, ישראלי כיום) שלא זוכר (וממש לא מתחשמק לי לגגל) את שמו.

יש הבדל בין הערוץ ככלל לבין חדשות 10

עם רננה רז אהובתך, 'המקום' בו אפילו היתה סצינה של פוט פטיש בינה לבין השחקן הדרום אמריקאי (לשעבר, ישראלי כיום) שלא זוכר (וממש לא מתחשמק לי לגגל) את שמו.
כמו שיש הבדל בין קשת, רשת וחדשות 2.

ערוץ 10 הוא ערוץ די כושל עם הברקות פה ושם.

חדשות 10 הן חלטורה מביכה עם "כתבות" שאינן אלא סטטוסים בפייסבוק, אגדות אורבניות וקומוניקטים יחצ"ניים. ממש כמו חדשות 2.

down under

New member
ואפרופו נשים עסיסיות

כמו שיש הבדל בין קשת, רשת וחדשות 2.

ערוץ 10 הוא ערוץ די כושל עם הברקות פה ושם.

חדשות 10 הן חלטורה מביכה עם "כתבות" שאינן אלא סטטוסים בפייסבוק, אגדות אורבניות וקומוניקטים יחצ"ניים. ממש כמו חדשות 2.
ואפרופו נשים עסיסיות
ששמתי לב שיש לנו פה ושם טעם משותף בכאלו,
מה דעתך על מאמנת הספורט אור-לי בר הופמן (ההיא מלרדת בגדול)?

amit1270

New member
לפני שגולשים לתיאוריות קשר

לפני שגולשים לתיאוריות קשר
אני חושב שמדובר בניסוח שגוי ורשלני, כשהכוונה הייתה שהנסיעה לא תסתיים בתחנת האומה.

אחלה תחת ! תודה רבה ! אהבתי שיש תחבורה

לא משנה, כל תירוץ מספיק

ציבורית כאן בפורום אבל גם תחת ציבורי ! וכאשר מדובר בברזילאית, התחת הציבורי של הבחורות בברזיל, הוא חובה לחובבי המונדיאל, הלא כן?

זו הסיבה היחידה שמצדיקה

ציבורית כאן בפורום אבל גם תחת ציבורי ! וכאשר מדובר בברזילאית, התחת הציבורי של הבחורות בברזיל, הוא חובה לחובבי המונדיאל, הלא כן?
זו הסיבה היחידה שמצדיקה
עריכת מונדיאל במדינת עולם שלישי...

amit1270

New member
*רררומאחיו

*רררומאחיו

מצב
הנושא נעול.
למעלה