לי קופר עדכנו את האתר

v i k i D

New member
../images/Emo98.gif

כמה אופייני ללי קופר לייצר גי'נסים שזההים אחד לשני, ולו מהחור הפצפון ועד הכיס המחורר.. אני אישית, לא מבינה למה אנשים מוציאים 300-400 ש"ח על ג'ינס שממילא חצי עולם לובש אותו... חוץ מהפראנקי גולד, אני לא מצאתי שומדבר מיוחד. אבל.. שיהיה לך בהנאה !

Johanna1

New member
אהבתי רק..

אהבתי רק את הג'ינסים תחת הקטגוריה franky gold... אני לא אוהבת כשיש יותר מדי קשקושים.. וכחברה ש"מתמחה" בג'ינסים, הם צריכים להחזיק הרבה יותר דגמים ממה שיש להם.

לא אוהבת בכלל.

חוץ מזה, לי קופר תמיד איכשהו מצליחים להרוס את הג'ינס לגמרי עם הדוגמניות המעוותות לגמרי שלהם, ככה שגם אם המוצר יפה (מה שבד"כ לא בעיניי), הדוגמנית הורסת אותו ואי אפשר לדעת לפיה איך הוא יושב ומה בדיוק הגזרה שלו.

M a M u S h A

New member
אני אהבתי רק את החצאית הזאת!

אבל מאתיים ומשו שקל על חצאית מיני ג'ינס לא שווה בכלל!

chicolico

New member
חוצפה שאין כמוה...

חברה סוג ז' שמוכרת דגמים מכוערים סוג ז' ועוד דורשת עליהם 400-500 ש"ח...

Prozaccc

New member
אז מה לא סוג ז' לדעתך?

אם לא מוצא חן בעינייך, לך לקנות בשוק בעשירית מהמחיר. לי קופר זאת חברה שרחוקה מלהיות סוג ז'.

Furious Me

New member
זוועת הזוועות..../images/Emo105.gif

ועוד חוצפה- הוציאו לעצמם מותג פרימיום ג'ינס. הג'ינס שלהם נעשיים פרחיים כול עונה בצורה מטורפת..

עדידי15

New member
../images/Emo80.gif../images/Emo100.gifאייייכככככ

בעע איזה ג'ינסים!! לי קופר מתדרדרים מרגע לרגע..!! בעעע.. הג'ינסים שלהם מקולקציית החורף היו יותר יפים...וקניתי רק אחד עם הכיסים הכתומים לאורך... רק החצאיות עוד נורמליות... הג'ינסים לא... ג'ינסים של שיפוצניקים..

יש להם גינסים יפים אבל

כולם אותו עיקרון כיס פה כיס שם לקנות שתי לי קופרים זה בדיוק כמו לקנות שתי גינסים... וגם כולם אותו שיפשוף די כבר נמאסס מלא היה להם דגמים מעניינים כמו קרוקר שכל גינס זה מ-ש-ה-ו א-ח-ר

victoria777

New member
לדעתי בשמנה האחרונה הם דווקא מגווני

ואני מסכימה איתך בעניין של קרוקר-הג'ינסים שלהם באמת מקוריים ולא דומים אחד לשני.

למעלה