לי זה חימם את הלב

לי זה חימם את הלב

אולי יחמם גם את שלכם?? גוזל האוח מצא משפחה חדשה!
רק טוב!!!

אכן../images/Emo140.gif

כל פעם הטבע מלמד אותנו סדרי עולם ודרכי התנהגות הרבה יותר מוצלחים משל האדם רק טוב!!!

גאיה ק

New member
וכתתו חרבותם לאתים..

בהחלט מחמם וחיממו אותי גם החיילים שהיו שגילו רגישות והלוואי וחיילים יוכלו לעסוק במקרים שכאלו.

שבוע טוב לכוווולם../images/Emo47.gif

הלוואי גאיילה שרק במעשים טובים שכאלה יעסקו החיילים שלנו. והערב הזה נחזיק אצבעות לצוות הבנות שלנו שמייצג אותנו אני באופן אישי הפסקתי לפני כמה שנים לראות את התוכנית הזו שהפכה בעייני למשהו דלוח ומשעמם אבל השנה גם השיר מוצא חן לי וגם בא לי אז מי מהמר לאיזה מקום הן תגענה?? שיהיה שבוע קל נחמד וטוב רק טוב!!!

גאיה ק

New member
שבוע טוב ובהצלחה לבנות !

גם לי סימפטיה לשיר בשל המסר הבא לידי ביטוי הן במילים והן בחיבור שבין הזמרות. הקול השפוי הן מגדירות את עצמן והן בוודאי התכוונו לתרתי משמע..

ברק 188

New member
שבוע טוב,ואם פול מקרתני כתב לאובמה על השיר

...אז מי אני שלא אזכיר פה את האירוויזיון שמתחילה בעוד פחות משעה בעצם איפה כול העסק של תחרות הזמר Eurovision Song Contest החל... בקיצור נמרץ התחרות הזמר הראשונה של האירוויזיון התקיימה ב-24 במאי 1956, בלוגאנו שבשווייץ, והשתתפו בה שבע מדינות. כל מדינה שלחה שני שירים,כאשר התחרות מייצגת את איגוד השידור האירופי שכבר מזמן חרג מעבר לאירופה ומשתתפות כיום גם מדינות מחוץ ליבשת לדוגמה... מדינה משונה נדמה לי שקוראים בשם משונה... ישראל התחרות משודרת למיליוני צופים בכול העולם יש שנהנים ויש ששונאים... ממש כמו כאן נחזור לתחרות הראשונה בה השתתפו 7 מדינות בלבד כאשר כול מדינה שלחה שני שירים לא מפתיע שזוכה הראשונה הייתה המדינה שבה נערכה התחרות היא שווייץ מאז גדלו פי כמה וכמה המדינות המשתתפות אך הפוליטיקה נשארה חלק נכבד של בשחק הנקודות ממש מאומה לא השתנה מאז המהומה בתחרות הראשונה נעבור לשיר הזוכה הראשון היא זמרת בשם ליס אסיה בשיר בשם Refrain (פזמון חוזר ) כאמור שבוע טוב ובהצלחה לשיר מס' 2 של הבנות שלנו להשת'100

../images/Emo46.gifמקום 16 ../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

גררררר היה מגיע לנו הרבה יותר אבל היום לפחות נזכרתי למה ומדוע הפסקתי לראות את התוכנית הזו ואיי מה זה היה הבורדלביזיון הזה?? טפייי כל המרפסות בחוץ לא משאירות כלום לדמיון, כולם עושים צוקהרה ופליק פלק לאחור כמו קירקס מדרנו בתחילת דרכו כולם צורחים באותו טון ואיי לי טפייי נורא ואיום לדעתי אנחנו צריכים להפסיק להופיע גררר לא הבנתי מה התלהבו כל כך מהשיר הנבחר למרות שיחסית הוא היה פחות פומפוזי מהאחרים אבל סה"כ היה ערב מבוזבז מעיק וצרחני. עכשיו אני הולכת לקחת פארמין נגד בחילה
וכוס מיץ צוף כדי לשמור על מצב הרוח ואחר כך כיבוי הכוכבים והופה היי לערסל.
ליל מנוחות לכווולם חלומות זוהרים.
רק טוב!!!

ברק 188

New member
גחלולה אבל תודי

,תגדי גחלולה מה את אומרת עך הזמר היווני ? האירוויזיון הזה היה יפה ומרשים השרים ברובם יפים נגדיר אותו כאחד המוצלחים נעים, חדשני, תוסס ומתפוץץץץ- אני אהבתי והגב המבוגרת שראיתם שם בחלוקת הזכייה עם נזוכה משנה שעברה לא תאמינו זו Lys Assia אותה עלמת ח"ן שזכתה ב 1956 בשוויץ לא להאמין הגב חייה על זמר לי הזוכה הנורווגי את הראשון הזכיר את פינוקיו פרצןף שני היה שייך לאחד לשלשיה שכמט נסעה אבל לצערה שרו שיר אחר שנקרא ...אנחנו נשארים בארץ מי הם? אחרת מרותקים ליומיים. מצאתם למי אני מתכוון רמז....היה לו גם כינור להשת'100 ליל מנוחה ושבוע טוב

ש ר ה לה

New member
יונתן מילר אולי???

ברק תסלח לי על השאלה שלי אבל...... מה שכתבת פה זה כתוב בעברית???? יונתן מילר שר ביחד עם עוזי חיטמן ועם יגאל בשן את השיר "אנחנו נשארים בארץ" אחרי ששירם החמוד "כמו צועני" לא זכה בקדם... אגב הם כינו עצמם בשם "שלישית כמו צועני" על שם אותו שיר שלא זכה, ומאוחר יותר הם יצרו את סדרת הילדים הנפלאה!!! הופה היי שהיתה מבוססת על טיולים במרחבי הארץ ושירים. חבל שלא מעלים שוב תכניות מקסימות כאלה במקום כל המלחמות והאלימות שיש היום בטיוי...

ש ר ה לה

New member
"כמו צועני מסתובב לי בעולם" לצערם, נשאר בארץ.

הנה הם אותם שלושה חבר'ה, מוכשרים בטרוף, בשיר שחיבר אותם לראשונה "כמו צועני".... מה שכאמור הוביל יותר מאוחר לסדרת הילדים המצליחה בטי וי "הופה היי"

ברק 188

New member
שרה לה קבלי 12 נוקודות...ובקשר לעברית

מה לעשות זאת העברית הכי תקנית שיוצאת לי בשעות הקטנות של הלילה שמקלדת מסוחררת לגמרי והמוח סתום יותר מתמיד עם הפורום
ואני הולך לעמוד יום שלם בפינה. להשת'100 .

../images/Emo46.gifברקלה תבוא פה מייד

על מה בדיוק אתה מתנצל. הא??? כל אחד כותב כפי יכולתו הבנתו ורצונו והכל מתקבל כאן בברכה! קפיש?? אז שום פינה ושום בטיח
רק טוב!!!

ש ר ה לה

New member
גחלילי אימרי לי בבקשה מה רע בפינ

מה רע ב"פינה"(קולדה)? או כפי שאומרים זאת בלעז PINA COLADA עוד "פינה" שמאוד חביבה עלי פה בסוף העולם הוא "פאב הפינה" המארח ממיטב האמנים חלקם מאוד מאוד חביבים עלי... אז פינה זה לא בהכרח חיב להיות משהו רע.....
זוכרת מה כתבתי פה? מכל מצב להפיק את המיטב...

קונוטציה אסוציאציה שרהלה

הכל תלוי בטיב המילוי ומשום מה כשמישהו אומר שהוא הולך לעמוד בפינה זה תמיד מחזיר אחורה לבית ספר של פעם כשמישהו עשה משהו רע הוא עמד בפינה והקונוטציה והאסוציאציה הן שליליות. לכן כאן האיות או הכיתוב ממש לא משנים ואפשר לכתוב גם עם שגיאות או שגיעות
ואנחנו מקבלים זאת באהבה! רק טוב!!!

צילוש43

New member
יום שלם בפינה???

רגע...רגע ברקי לא חם שם מידי ברקי? חכה עוד רגע קט... ואבוא להצטרף לך לפינה חמש אבנים נשחק ברננה... ואולי דוקים...כמו בימים ההם שגם מוחי לא עבד משום מה

w o m a n 10

New member
צילושינק'ה , ברקי ...היי היי חכו גם לי ../images/Emo152.gif

גמני רוצה לעמוד בפינה
ולשחק איתכם חמש אבנים
אתם יודעים שיש בגן העצמאות בתל אביב קבוצה שנפגשת מידי שבוע ומשחקת משחקי ילדים מחניים, וכאלה.... (לא סגורה על המיקום... מקסימום תמצאנה שם רק גברים
) הייתה על זה תוכנית בטלוויזיה, נראה מדליק. נמצאים שם בד"כ פנויים פנויות אבל לא רק. צילוש ועלוונת מתאים לכן בול עם המרץ שלכן תשאירו את כולם מאחור

צילוש43

New member
ככה את זורקת פצצה../images/Emo59.gif ונעלמת../images/Emo12.gif

מיד את הכתובת
בול מתאים לי משחקי ריצפה

למעלה