לירן כנס...

hen1xc

New member
לירן כנס...

תגובתי האישיתו eyeball1008 ו 21:30 | 03/12/09 כבר קרוב לכמה חודשים שאני רוצה למחוק את BO מהמשחק אבל לא תקפתי זה התחיל בלחימה מול הערבים שישבתם בצד כשביקשנו עזרה מכל הבריתות נגדם אני ראיתי אותכם גודלים על חשבוני ואמרתי לעצמי הם הבאים בתור אבל ויתרתי כי היה לנו התחייבות לא לתקוף ישראלים זה המשיך בדרישות הזויות להיכל למרות שלא הגיע לכם ואיימתם לפיצוץ וניבולי הפה הכל כך מוכרים החלו ושוב ויתרנו בחודשיים האחרונים לא הפסקתם לאיים ולנבל תפה כלפי האיחוד (אני לא אומר שאני לא ניבלתי ולא איימתי לתקופה קצרה אבל זה תמיד בא כתגובה לניבולי פה או איומים שלכם) ובכל זאת הבלגנו בשבוע האחרון עשיתם תרגיל לנסות להעביר חלק מהאנשים אצלי בברית לצד שלכם תוך כדי מסע שיכנועים והכפשות על האיחוד ועלי אישית (יש לי תשיחות השמורות אל תשחקו אותה לא ניסינו לדוגמה עמית חגי) פה כבר לא יכלתי להבליג כי מצידי זה עוינות ולא אשב בשקט כשמנסים להחליש את ראשון אמפייר או כל ברית אחרת באיחוד כמובן תוסיפו לזה תאינסוף ריגולים גניבות עקיצות תקיפות בשוגג ועכשיו TS התחלתם ממש יפה שמחתי לראות תשם של הברית הישנה והמוכרת אף פעם לא היה לנו משו נגדכם ואני אישית אהבתי לסתכל על ההתקדמות היפה שלכם ואף פעם לא הפרענו לשום מהלך שלכם אבל אתם נכנסתם למיטה חולה אתם לא מבינים כמה הצטערתי לראות שאתם מצטרפים אליהם ומתאחדים למרות שידעתם שיהיה פיצוץ עם BO ומרגע שהתחלתם לראות שיש לכם את BO כל הזוהמה של TS התחילה לצוף מאנשים שקטים ומכובדים הפכתם לאנשים שהחזיקו טיפת כוח והרשו לעצמם להתחיל לאיים על האיחוד ב"מלחמה שתסב נזק לשני הצדדים" "פעמוני השכמה לאיחוד" וכו וכו לא חסר ציטוטים אז כן הגעתי להחלטה שאין מנוס אלא מלתקוף אותכם ידעתי שעוד טיפה של כוח אצלכם ואתם הייתם תוקפים ראשונים (כמו שרובי ניסה לתקוף לפני יומיים) וברגע שבריתות שלא נותנות לנו שקט מאיימות להחזיר אותנו לימים שהערבים שלטו אני הראשון שיתנער מ"לא תוקפים ישראלים" וימחק את כולם. אנחנו נמשיך עד הסוף ולא נשאיר שבויים אם תרצו שאני יגיב לתגובות שלכם אני אשמח כל עוד זה ברוח טובה ובלי התלהמות וניבולי פה אליסף עמית אבי אלון אביב מקס נתנאל איציק עמית חגי גל רונן וכל מי שהשתתף בתקיפה אתם פשוט מלכים על העבודה שעשיתם תודה לכולם יש עוד המון עבודה אז להמשיך ---------------------------------------------------------------------------------------------- אל תגיד לי שאתה לא זוכר את זה זה יתמצת את הכל במידה ותמשיכו יגיעו תגובות שלי ושלכם מימים עברו אמיר הזכיר את ניבולי הפה אז לירן יחביבי כנראה שלא תפנים לעולם שחיסלו את BOTS בגללך וגררת אחריך את שאר חבריך TS ואת רובי לילה טוב

למעלה