ליקר לי מכל ...

נתי - בת

New member
ליקר לי מכל ...

לפני 16 שנה הכרנו. זה היה אחד הימים המאושרים ביותר שלי מכיוון שברגע שהייתי לידך הרגשתי כל כך מאושרת כל כך בטוחה וכל כך רגועה כי ידעתי שלא משנה מה יהייה אתה תמיד תיהייה לידי ותשמור עליי ותגונן עליי מכל צרה שלא תבוא. עכשיו אין לי אותך אין לי שישמור עליי ואין מי שיתקשר אליי בערבים כדי לשאול אותי מה שלומי וכדי לשאול אותי מתי נראה אחד את השנייה. כל זה נגמר מבלי שהייתי מוכנה מבלי שהודעת לי שזה שבתוך כמה זמן הכל יגמר וכל מה שהיה ביניו ישארו רק זכרונות. אפילו להפרד ממך לא יכלתי גם אם הייתי רוצה מכיוון שאתה לא אמרת לי שזה הסוף אתה לא הכנת אותי מספיק טוב לפרידה לא הכנת אותי ספיק טוב לחיים בלעדייך ... עכשיו בחג זה אתה לא חסר מכיוון שבכל ערב חג היית איתי ותמיד הייתי יכולה לבוא ולתת לך נשיקה על הלחי ולאחל לך : "שנה טובה" או "חג שמח" או אפילו סתם לבוא ולהגיד לך שאני אוהבת אותך. אבל עכשיו אני לא יכולה כי אתה הלכת אתה הלכת מהר מאוד ... היום אני רוצה לאחל לך למרות שאתה רחוק ממני ולמרות שאני לא רואה אותך ולא יודעת מה שלומך אני רוצה לשאול אותך שאלה והגיד לך משהו ולמרות שאני יודעת שאין סיכוי שאני אקבל תשובה אני אגיד לך עכשיו את כל מה שבליבי כי רק ככה אני ארגיש יותר טוב. אתה בכלל מתגעגע ? אתה בכלל זוכר משהו מהתקופה שלנו ביחד ? אין לי תשובה לזה, ואני יודעת שאני גם לא אקבל אבל מה שאני כן יודעת זה שימים יגידו כי אני מבטיחה לך שיום אחד אני ואתה ניפגש וביום שניפגש אני לא אעזוב אותך אפילו לדקה כי אתה עזבת מבלי להגיד לי מילה אבל אני לא כזאת אני מבטיחה לך שביום שניפגש אני אפרד ממך יפה ואז אני אשחרר אותך לחופשי ... מה שרציתי להגיד לך זה שאני : אוהבת אותך ואני מתגעגעת אלייך מאוד מאוד !!! בכל אופן אני רוצה לאחל לך גם : שנה טובה וחג שמח !!!! אז ... סבא אני מתגעגעת אלייך ואני לא יכולה שיעבור יום אחד מבלי שאני אחשוב עלייך !!! אז אני אוהבת אותך ולמרות שאתה כבר לא בחיים אני מאחלת לך חג שמח ושנה טובה ושאני אוהבת אותך מכל הלב !!! שלך תמיד : נכדתך - נתי

למעלה