ליפעת 187... בהקשר לספרים של דבי בראון

net the jet

New member
ליפעת 187... בהקשר לספרים של דבי בראון

האמת, כל הספרים שלה נחמדים. צריך לחשוב פשוט מה יהיה הכי שימושי עבורך.
אני לא ממש עושה עוגות שלה אחד לאחד, אבל בכל ספר שלה יש מה ללמוד מבחינת טכניקה וכ״ו.
ואם רוצים רעיונות , אז ללכת על ספר שיותר מתאים מבחינת גיל הילדים שלהם מכינים, בנים, או בנות וכ״ו.
קצת קשה להמליץ על אחד... יש לי נראה לי 6-7 ספרים שלה....לא מכולם הכנתי דברים, אבל בכל אחד יש מה ללמוד

יפעת187

New member
אוקיי תודה,

תוכלי להגיד לי בכל זאת מה יש לך? שאני לא אקנה סתם ספר שהוא לא קשור לשום דבר....

ורציתי לשאול גם יש שם לעוגות שבנויות אחת על השנייה בצורה מוזרה נכון? מה השם?

net the jet

New member
אז ככה, יש לי את ה:

Naughty Cakes
Wallace & Gromit Cakes
50 Easy Party Cakes
Magical Cakes
Enchanted Cakes
Cartoon Cakes
Lovabale Charachter Cakes
Favourite Character Cakes

יש לה עוד .... יותר חדשים שאני כבר לא קונה אבל עושים רושם נחמד מאד.
אני לא חושבת שיש ספר שעשיתי ממנו יותר מעוגה או שתיים.... וגם, לא בשלמות... ככה שקשה להגיד, צריך לדפדף ( באתר שלה יש תמונות של כל העוגות בכל ספר ) ולראות מה הכי מתאים לך- במה יהיה לך הכי הרבה שימוש.
סתם למשל- הספר של וואלס וגרומיט, לכאורה זה רק עליהם, אבל אפשר לעשות משם כל מיני צירופים ודברים נחמדים.

לא הבנתי למה התכוונת בעוגות מוזרות אחת על השניה....

סימי3

New member
אפשר להוסיף כמה מילים?

לדעתי עלייך לבחור בספר שבו יש את הדברים המבוקשים לימי הולדת וכד׳... כמו נסיכות, טירות...
כנסי לאתרים בהם מוכרים ספרים ובחלק מהם תוכלי להציץ בספר ולדפדף בו. ככה תוכלי להתרשם יותר טוב.
אני חושבת שהספר הזה מאוד שימושי למתחילים: יש בו פיות, אבירים, שדונים, טירות, דמויות יושבות ועומדות. המון טיפים ועוגות נהדרות.
http://www.amazon.com/Enchanted-Cakes-Children-Merehurst-Decorating/dp/1853918490

שימי לב, מתחת לתמונה של הספר יש קישורים. הקישור search inside this book יוביל אותך לכמה עמודים מהספר. מפורט וברור, ממש רואים את הכל וניתן להתרשם בקלות.

בקשר לשם של עוגה עקומה: האם תכוונת לTopsy turvy cakes (also called mad hatter or whimsy cakes?
ככה קוראים לזה באוסטרליה - madhatter cake

בהצלחה,
סימי

יפעת187

New member
תודה רבה! ונטע,

ממה שהבנתי רוב העוגות בספרים שלה מפוסלות... את הכנת את העוגות מפוסולות או שפשוט לקחת משם רעיונות ופיסלת בבצק סוכר?

כי באמת הבעיה בספרים שקונים אותם מכינים עוגה-שתיים ואז לא משתמשים בהם יותר מדי

net the jet

New member
בעיקר לקחתי חלקים, למשל דרקון או נסיכות

ופיות... לא זוכרת מה עוד, אבל הרוב לקחתי את הרעיון והלבשתי על עגוה משלי.
הכנתי אולי 3-4 עוגות זהות ע״פ ההנחיות שלה, מכונית מרוץ, עגלת תינוק ולא זוכרת כרגע מה עוד

net the jet

New member
התכוונת ' שיגיוניות'.. אז לדבי בראון אין ספר

כזה
לא מכירה ספר ספציפית לענין הזה, באחד הספרים של קולט פיטרס יש הסברים לבניית עוגות שגיוניות, אבל הספרים שלה הרבה פחות מפורטים מבחינת הדרכה.

למעלה