ליעל... המנהלת...

• פותח הנושא nizo
  • פורסם בתאריך

nizo

New member
ליעל... המנהלת...

היי יעל... רציתי לשאול.. איך בדיוק.. ובאיזה שלבים עברת כדי להיות מנהלת... אני לא סתם שואל... וזה לא משהו שלילי או שאני רומז למשהו.. כי אני באמת מעוניין להבין איך נעשים למנהל פורום.. ומה יוצא לנו מזה?.. אודה לך מאוד אם תעני...

אני יכולה לעזור בזה קצת../images/Emo13.gif

הממ.. אתה מבקש להיות מנהל, ממלא את הטופס של הבקשה, אם הההנהלה של כל תפוז מעוניינת בך אז היא מחזירה לך הודעה, קובעים פגישה, נפגשים פנים מול פנים, ואם מוצאי חן בעיניהם, אז אתה נהיה מנהל

ToryMaster

New member
אין לי בעיה לענות ../images/Emo3.gif

אבל בדוגרי, שאלות כאלה הייתי מעדיפה לקבל במסר. בכלאופן: יש טופס מיוחד שצריך למלא ולשלוח. אחר כך, תוך עשרה ימי עבודה (שבועיים) אתה אמור לקבל תשובה במייל, במידה ולא קיבלת, שלח את הטופס שוב. אם קיבלת תשובה חיובית בנוגע לרעיון של הפורום, סביר להניח שתקבל את מספר הטלפון של אחראית הקהילות, אליה תצטרך להתקשר ולקבוע פגישה במשרדי תפוז ברמת גן, גם תצטרך לעבור ריאיון. בהתחלה את הנכנס לתקופת ניסיון של חודש, שבמהלכה בוחנים את יכולת הניהול שלך. עכשיו, בנוגע לניהול פורום קיים, אם כבר יש מנהל לפורום, והוא פעיל, אתה תצטרך לציין את זה בטופס שאתה ממלא. אחר כך, (למיטב ידיעתי) הנהלת תפוז תפנה אל המנהל השני, ותשאל אותו מה דעתו על זה. מה יוצא לך מזה? לא הטבות מיוחדות, זה סיפוק מנטלי בלבד, בשבילי זה גם הציל את החיים. עוד שאלות?

nizo

New member
תודה נשמה... אני אזכור...

אני אזכור פעם הבאה לשלוח מסר ולא בפורום... בכל אופן... אם לא אמרתי.. אז תודהההההההההההההההההההה

necky

New member
מה ניזוווווו..........

פתאום אתה רוצה להיות מנהל? ואתה אומר לי שיש כל הזמן לחץ במחשב שלך ואין לך זמן לדברים כאלה

למעלה