לימודי שוק הההון

מצב
הנושא נעול.
לימודי שוק הההון

לימודי שוק הההון
שלום לכולם, אני מעוניינת בלימודי תעודה בשוק ההון. אני מתחילה, אין לי שום בסיס... מעוניינת בירושלים או בצפון - האם מישהו יכול לכוון אותי?

aeonf

New member
כן

לימודי שוק הההון
שלום לכולם, אני מעוניינת בלימודי תעודה בשוק ההון. אני מתחילה, אין לי שום בסיס... מעוניינת בירושלים או בצפון - האם מישהו יכול לכוון אותי?
כן
סטטיסטיקה א' מיקרו/מקרו מבוא לחשבונאות ויסודות המימון אלו התחלות טובות.

כנסי לספריה במוסד שאת לומדת בו

אני לומדת כלכלה בתואר ראשון
אני מתכוונת איפה אפשר ללמוד ??
אם את רצינית בקשר ללמוד, לקרוא ספרים (ובאנגלית, כי בעברית הכל קשקושים) יועיל לך פי מיליון מכל קורס (למעט אולי הבסיסיים שצריך בכל מקרה כמו שכתבו מעלי).

Eldadius

New member
ואם את מעדיפה לקרוא

אם את רצינית בקשר ללמוד, לקרוא ספרים (ובאנגלית, כי בעברית הכל קשקושים) יועיל לך פי מיליון מכל קורס (למעט אולי הבסיסיים שצריך בכל מקרה כמו שכתבו מעלי).
ואם את מעדיפה לקרוא
אפיק שלדעתי אגב עדיף למי שיודע טוב ללמוד לבד, אז באתר שבחתימה שלי יש מדור ספרי השקעות שאולי תמצאי בו עניין

אזרח111

New member
למה סטטיסטיקה?

כן
סטטיסטיקה א' מיקרו/מקרו מבוא לחשבונאות ויסודות המימון אלו התחלות טובות.
למה סטטיסטיקה?
אני למדתי בסטטיסטיקה א' על הסתברויות, התפלגות בינומית, קומבינטוריקה, התפלגות נורמלית וכו' ... איך זה קשור?

aeonf

New member
למדת עוד כמה דברים

למה סטטיסטיקה?
אני למדתי בסטטיסטיקה א' על הסתברויות, התפלגות בינומית, קומבינטוריקה, התפלגות נורמלית וכו' ... איך זה קשור?
למדת עוד כמה דברים
כמו שונות, ס"ת ותוחלת. גם לתפלגות נורמלית יש נגיעה.

zvikap

New member
סטטיסטיקה

למה סטטיסטיקה?
סטטיסטיקה
הקורס שעזר ועוזר לי הכי הרבה בתחום.

bigponzi

New member
קורסים מועילים

לימודי שוק הההון
קורסים מועילים
חשבונאות, מיקרו כלכלה, סטטיסטיקה בסיסית ומימון זו הדרך. מקרו כלכלה לדעתי לא יעזור להבנה מעבר ללימוד המושגים, שאת זה אפשר לעשות לבד. בנוסף, כמה ספרים בנושא יכולים לעזור הרבה יותר מהקורסים עצמם ויש גם הרבה חומר באינטרנט. תתחילי מ-www.shookrun.com.

מצב
הנושא נעול.
למעלה