לימודי סיעוד...

eyyl33

New member
לימודי סיעוד... ../images/Emo53.gif

אני בן-23,גר בחיפה,עובד בשמירה כרגע. יש לי רק בחיבור בגרות-אז אני צריך להשלים הרבה מקצועות. בסיעוד חייב בגרות מלאה? או צריך רק מכינה? התחום של סיעוד מעניין אותי. איפה בחיפה אפשר ללמוד את המקצוע ומהם תנאי הקבלה? כמה זמן לומדים לתואר? כמה זמן צריך התמחות? מה השכר לאח מתחיל? האם זה לא מאוחר מידי לגילי להתחיל לעשות בגרות ואח"כ ללמוד תואר ראשון בסיעוד? האם יש עבודה בסיעוד בשוק? בבי"ח? אשמח מאוד לשמוע כמה שיותר דיעות,מכיוון שאני נורא מתלבט. תודה.

shirarai

New member
לימודי סיעוד

מכיוון ולימודי סיעוד מוגדרים היום כחלק מלימודים לתואר ראשון אין אפשרות ללמוד אותם ללא תעודת בגרות. היום אין כמעט מקום בארץ שמקבל ללימודים ללא תעודת בגרות אז תחשוב על זה.... לפי מה שאני יודעת, לימודי סיעוד בחיפה שייכים לאוניברסיטת חיפה והלימודים מתקיימים שם ולא קשורים לבית חולים כזה או אחר.הלימודים נמשכים 4 שנים וכוללים גם התנסות קלנית וסטאג'.ולאחר מכן יש מבחן הסמכה לכל הארץ ואז תוסמך להיות אח ולעסוק בזה. יש עוד אפשרות ללמוד להיות אח מוסמך ללא ואר ראשון אך אני ממש לא מבינה בעניין. לפי דעתי,לך,תשלים בגרויות ואז תראה מה מעניין אותך...לך תדע מה יהיה... המון בהצלחה

למעלה