לימודים

מצב
הנושא נעול.

aviy009

New member
לימודים

לימודים
שלום לכולם, אני די חדש בשוק אפילו אפשר להגיד בלי "די" בכל מקרה אני רוצה למוד את הנושא אבל לא יודע ממה להתחיל. יש מלא ספרים אבל אני מחפש המלצה על ספר ספציפי לא מגושם מדי ועמוס במושגים טכניים אלא פשוט יחסית וקל להבנה... אם תוכלו לעזור אני ישמח

dw2322

New member
הרץ חיפוש על "ספר" (מצ"ב שלושה)

לימודים
שלום לכולם, אני די חדש בשוק אפילו אפשר להגיד בלי "די" בכל מקרה אני רוצה למוד את הנושא אבל לא יודע ממה להתחיל. יש מלא ספרים אבל אני מחפש המלצה על ספר ספציפי לא מגושם מדי ועמוס במושגים טכניים אלא פשוט יחסית וקל להבנה... אם תוכלו לעזור אני ישמח
הרץ חיפוש על "ספר" (מצ"ב שלושה)

הבורסה למתחילים של סימנובסקי

לימודים
הבורסה למתחילים של סימנובסקי

aviy009

New member
ועוד שני דברים קטנים אם אפשר...

לימודים
תודה על ההמלצות אך עוד שני קושיות 1. האם קרנות נאמנות נסחרות באופן יומי ז"א עולות ויורדות במהלך היום כמו מניות או שהם מתעדכנות פעם אחת בסוף היום וזהו? ואם הם מתעדכנות במשך היום איפה אפשר לראות את זה? 2. למה כולם פה כ"כ מזהירים מקרן רעם 90?

aviy009

New member
אחרון ודי...

תודה על ההמלצות אך עוד שני קושיות 1. האם קרנות נאמנות נסחרות באופן יומי ז"א עולות ויורדות במהלך היום כמו מניות או שהם מתעדכנות פעם אחת בסוף היום וזהו? ואם הם מתעדכנות במשך היום איפה אפשר לראות את זה? 2. למה כולם פה כ"כ מזהירים מקרן רעם 90?
אחרון ודי...
איפה אני יכול למצוא את האחזקות העיקריות של קרן מסויימת אם היא סוחרת בבורסות בחו"ל כמו אמריקה הלטינית? והאם אפשר לחזות לפי השינוי במניות באמריקה הלטינית לחזות ירידה ולהתחמק ממנה לפני שהקרן מתחילה ליפול? מצטער על הבורות אבל כמו השלט על האוטו של מורה נהיגה: "תירגע אחי גם אתה היית פעם 'ל' ".

aviy009

New member
טוב אני לא יכול להתאפק...

אחרון ודי...
איפה אני יכול למצוא את האחזקות העיקריות של קרן מסויימת אם היא סוחרת בבורסות בחו"ל כמו אמריקה הלטינית? והאם אפשר לחזות לפי השינוי במניות באמריקה הלטינית לחזות ירידה ולהתחמק ממנה לפני שהקרן מתחילה ליפול? מצטער על הבורות אבל כמו השלט על האוטו של מורה נהיגה: "תירגע אחי גם אתה היית פעם 'ל' ".
טוב אני לא יכול להתאפק...
האם בכדי להבין או לפחות לנסות להבין את שוק חייבים לעשות קורס בניהול תיקי השקעות? כמו שהמליצו פה לא פעם... או שמא תואר בוגר בכלכלה יספיק או יהיה עדיף? זאת בהנחה שאני מתעניין בזה יותר מאשר סתם לקרוא ספר על זה....

nestorcito

New member
אילנות לטינית

אחרון ודי...
אילנות לטינית
קודם כל,גמר חתימה טובה לכל חברי הפורום.עכשיו,לגבי שאלתך,נראה לי שאתה שואל לגבי אילנות אמריקה לטינית,בה אני מושקע לאחרונה.באתר של אילנות דיסקונט מופיעות החזקות עיקריות של כל קרן,גם של אילנות לטינית.הקרן משקיעה בעיקר במניות של חברות ברזיליות ומקסיקניות. הקרן תנודתית,אבל הרוויחה יפה מתחילת שנה.צריך סבלנות כדי להרוויח.בתקופה האחרונה הייתה ירידה חדה בבורסות חו"ל בעקבות ארה"ב,אבל לדעתי אוטוטו יתחילו עליות יפות.בהצלחה לכולם!

מצב
הנושא נעול.
למעלה