לימודים מזרח אסיה + ...

לימודים מזרח אסיה + ...

שלום אני מאוד אוהבת יפנית ומתכננת להצטרף לחוג הנפלא של לימודי מזרח אסיה. מכיוון שמדובר בלימודים דו-חוגיים, יהיה עליי לבחור בחוג נוסף. את מרבית תשומת הלב אני מעוניינת להשקיע ביפנית! החוג השני [סליחה על הישירות] לא משנה לי כלל. אני פשוט צריכה חוג שיהיה קל לשלבו עם היפנית, כזה שלא יקשה עליי לעבור בממוצע של 85+ כך שאוכל לזנוח את החוג ולעבור לחד-חוגי [יפנית] החל משנת הלימודים השניה. אפשר בבקשה המלצה לחוגים כאלה? זה יעזור לי מאוד! :} אגב, הפסיכומטרי שלי נמוך, כך שיש ביכולתי לבחור חוגים מהפקולטה למדעי הרוח בלבד. תודה רבה מראש!

sparx

New member
לא יודעת להמליץ לך על חוג קל..

אבל יודעת להכווין אותך קצת לאיזה סוג חוג או קורסים לחפש - קודם כל - המינימום שעות שאת צריכה בחוג השני בשביל לעבור לחד חוגי זה 30 שעות - אז אל תקחי יותר מזה גם אם בשנה א' אמורים לקחת יותר... אין לך למה וזה רק יקל עלייך את העומס. במזרח אסיה בשנה א' יש המון המון המון הגשות. כל שבוע מגישים שיעורי בית, עושים בוחן, ומגישים שאלה שבועית שבדרך כלל מצריכה ממך לקרוא כ30 עמודים לפחות.. בנוסף לזה יש את המטלות שהן מגיעות בסוג של "סבבים" פעמיים בסמסטר. [יש 3 מבואות בשנה א' - סין יפן והודו] אז בכל מבוא צריך להגיש בכל סמסטר 2 מטלות.. וזה רק בנוסף להגשות הקבועות שציינתי מקודם. אי לכך - מומלץ לך לחפש חוג שבשנה א' הקורסים אינם כוללים הגשות מרובות ולמעשה מומלץ שלא יהיו הגשות בכלל. קורסים גדולים [כמו מבואות של כל החוג..] כך שהנוכחות לא תהיה חובה.. ועדיף כמובן, שזה יהיה נושא שמעניין אותך... תנסי לבדוק את התוכנית הרב תחומית במדעי הרוח..

למעלה