לילה עצוב

טרופר13

New member
לילה עצוב

פעם ראשונה שאני כותב כאן מרגיש קצת לא שייך אבל עצוב לי כרגע וכל כך לבד כואב לי

Numby

New member
יש גם לילות כאלה...

ברוך הבא דבר ראשון, כולם מרגישים קצת לא שייכים בהתחלה, אבל אני מבטיח, מנסיון, שכל האנשים הנפלאים פה יגרמו לך להרגיש בנוח מהר מאוד... תדע שאתה לא לבד, אף פעם, כמעט תמיד יש פה נשמה טובה תורנית שתשמח להקשיב לדבר לתמוך ולחזק... ויש גם לילות כאלה, אבל בדיוק בשביל זה אנחנו פה, ואם בא לך לדבר, גם זה אפשרי... ברוך הבא!

EMMA22

New member
../images/Emo42.gifבוקר טוב..

אני מקווה שהצליחו להפיג לך ולו במעט את תחושת הבדידות והעצב ושהיום יעבור לך בטוב.. (ד"א שמחתי להכיר:)) יום יפה!

טיפה1

New member
טרופר..

כבר בוקר, מקווה שעכשיו יותר טוב... ברוך הבא, בקצב שלך אתה מוזמן לשתף ולספר..תמיד תהיה פה אוזן קשבת...

טרופר13

New member
.

לפעמים אני מרגיש כזה אפס לפעמים כשכלום לא הולך כשמשתדלים אבל נופלים דבר גורר דבר והכל מתמוטט וכשיש איזה לילה קשה אז יום למחרת כל היום יוצא הפוך לא מרוכז בלימודים קצת עצבני עם החברים מוציא כעס על אמא והתגובות מהחברים מהמורים ומאמא לפעמים כל כך מתסכלים וזה השלב שמרגיש כל כך אשם שכל זה קורה בגללי זה השלב שרוצה לזחול למיטה להתכרבל עם עצמי ולהיעלם לפעמים כל כך כואב שמתחשק פשוט לוותר על הכל לדפוק ת'ראש ולשכוח מהעולם לפעמים מחזיק את עצמי בכוח שלא לעשות שטויות משנן לעצמי שוב ושוב שדברים כאלה אני לא עושה שלדברים כאלה אני לא מתקרב מעדיף לעצור עכשיו יש הרבה דברים שעוברים בראש כרגע אבל לא ממש מצליח לכתוב אותם פה אני לא אנסה. אני אצליח. זה משפט שקראתי אתמול, אני יודע שהוא לא קשור. אבל אהבתי... ואימצתי.

EMMA22

New member
../images/Emo20.gif

לא יודעת אם יעודד אותך לדעת שלכולנו יש ימים רעים וגם אני פרקתי לא מעט עצבים על ההורים והחברות שלי.. אבל- כמו כל דבר בחיים גם זה עובר ועוד תמצא את מה שמחזיק אותך ונותן לך טעם ורצון לחיות. אם מפריע לך שאתה מתפרץ על אנשים כאשר זה לא מגיע להם,תשתדל להתאפק ולעשות דברים אחרים עד שאתה נרגע ורק אז להיות בחברתם:) מאמינה בך ויודעת שאתה חזק ותעבור את הכל..

טרופר13

New member
.

כבר כמה דקות יושב מול המסך עם דמעות בעיניים מנסה לכתוב אבל המילים לא רוצות לצאת הכל כל כך חונק שונא את תחושת הגועל שונא להרגיש ככה כואב לי

למעלה