לילה מתוק לכולם

hadarchay

New member
שילוב הצבע מחמיא מאוד לתמונה

התמונה מוקומפזת היטב, הכללת הזוג נותנת תחושת לגבי מימדי המקום-המיקום שלהם מושלם, הכל זורם יפה. אחלה תמונה דב, מעניינת ומעבירה בי תחושות רבות הדר

ishay-to

New member
צבעים..

אישית היתי מעדיף לראות את הכל בשחור לבן לגבי התמונה המשחק של הצבע גורם לדמיות להראות כאילו הם שתולים שם

ביקו

New member
יופי של קומפוזיציה !...

אבל בניגוד לאחרים, אני הייתי מעדיף את התמונה בצבע מלא. דב, האם תוכל להעלות את התמונה המקורית?

p o l i

New member
שלום

וברוכה הבאה לי כבר כמה זמן אני משוטטת בפורום הזה ובאמת שהוא נחמד והתמונות פה ממש יפות אני לא ממש מבינה בצילום (חוץ מהידיעה שאני אוהבת לצלם ולפעמים יוצא לי בטעות משהו יפה) בסוף השנה הנוכחית אני צריכה להגיש פרוייקט בצילום,
לי!! יש לי שאלה שגם שאלתי אותה בפורום אומנות יש תמונות בשחור לבן שרק פריט אחד צבוע בצבע (כמו התמונה שפותחת את השתיל וכמו הילדה הקטנה ב"רשימת שינדלר") כששאלתי בפורום אומנות איך אפשר לבצע זאת בתמונות ענו לי שרק בתוכנת גרפיקה ורציתי לדעת, אולי יש עוד דרכים? בתודה מראש

לפולי היקרה!

עיצה- תמונות יפות ולרוב בודדות "שיצאו בטעות לפעמים" אבל אמנות זהלא כאן - אם את צריכה להגיש פרוייקט - זה לא המקום. אם תרצי לשאול על מצלמות רפלקס , עדשות וכו.......תשאלי את מנהל הפורום - בזה הוא יוכל לעזור (הניחי לדיגיטליות ושטויות)פה לומדים בעיקר - התייעצי עם מורים לצילום וכו. בהצלחה.

Jazzphoto

New member
בפורום עונים על השאלות-או שלא עונים

האפקט יכול להתבצע רק בתוכנה גרפית. יש על כך אפילו מאמר מדריך ייחודי. אפשר גם להדביק חלק תמונה צבעוני וחלק תמונה שחור לבן - או בתוכנה גרפית,שוב,או ,כמו שעושים באומנות פלסטית,ואז לצלם את הבריסטול שהדבקת, והנה לך תמונה, ב ש ת י דרכים !

k_dov1

New member
פוליאנה,

העיבוד הזה בוצע ב- PS וגם בסרט "רשימת שינדלר" בוצע האפקט בתוכנה גרפית. אני לא מכיר דרך לבצע זאת בצילום ישיר.

p o l i

New member
תודה

התכוונתי להשאיר הודעה מרשימה ולהודות לכם אבל התגובה של ה הידיעה קצת הוציא לי את החשק ואת רצון... בכל מקרה תודה רבה עזרתם לי מאוד

פלש

New member
לפולי

אפשר לבצע זאת גם בתמונות רגילות ע"י הלבנת החלק שאותו את רוצה לצבוע אחר כך שטיפה, וסיום בגיוון בצבע שתבחרי. קובי

einat-z

New member
מעניין, אבל - -

יופי של קומפוזיציה וחשיפה והכל. אבל קצת סכריני.

10101

New member
הי. בוקר טוב. איזו אוירה מיוחדת.

תחושה של שילוב צבעוני עם שחור לבן. נראה כמו סרט ישן. זה מזכיר לי כשאני הייתי שם, וישבתי בתענוג לא בפינה, אלה עם החזית למפל...

Alto

New member
יופי של תמונה

אהבתי את הקומפוזיציה ואת המישחק בצבע. מענייו יהיה לראות את התמונה המקורית.

o603

New member
מקסים ../images/Emo45.gif

קומפוזיציה יפה מאוד , השילוב של שחור לבן עם צבע מהמם! מדגיש יותר את נושא התמונה (בנוסף להולכת העין ע"י זרימת המים ומידרוג המשושים ) כל הכבוד !

k_dov1

New member
הגירסה המקורית מול המעוצבת

תגובות של בעד ונגד ולמה? יתקבלו בברכה.

gadieid

New member
דעה אישית - שחור לבן

גורם לנו להתרכז בזוג (נושא התמונה) יותר טוב. גורם ליות קונטרסט בין המשושים. הצבע שם רק מסיח את הדעת, מהצורה שלהם והקוים שלהם. מה שאני לא יודע זה אם היה צריך להשאיר את הזוג בצבע...

למעלה