לילה,לילה,לילה,לילה

gavrik

New member
אהההה

פאק אני בכלל נעל, חשבתי שהכוונה היא שצולפים זה משהו שצלפים מכינים, ואני שובר את הראש מזה צולף...

shaiush4

New member
שאני מפגרת בדברים האלה...

ואם אני הבנתי, גם אחרים היו אמורים להבין...

דנטל

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif איזה כיף לי איתכם

נחזור להגדרה הבאה. 3 שאלות היו לי אליכם ואחרי שנפתור כל אחת מהן בנפרד, ננסה להבין איך הן קשורות ביחד: מה זה מעקב? כמה צדיקים* יש? איך אומרים "מצב לא טוב" בארמית? *צדיק לדוגמה = נח.

דיטי

New member
אין לי כח להחליף ניק

צריך עוד מלים שמתארות מעקב. בסדום יש רק צדיק אחד, אבל באופן כללי יש מספר מאוד ספציפי של צדיקים. זו דווקא מלה קלה בארמית ויש המון מלים בארמית שאת משתמשת בהן ואפילו לא יודעת
, אבל את הארמית נשאיר לאחרים. תחשבי על עוד דברים שקשורים למעקב.

דיטי

New member
אוי, שיט, שכחתי שאני אדומה פה

שי, אם בא לך, את יכולה לבקש מההנהלה שיבטלו לי את האדום.

shaiush4

New member
ל"ד?

לא יודעת... זכרתי שיש ל"ג צדיקים... אבל כנראה אני מתבלבלת. זה כן 30+ אבל, נכון? ז"א, ל' משהו...

דנטל

New member
ל"ו

עכשיו שמישהו פה יגיד לנו איך אומרים רע בארמית. מצב XXX

דנטל

New member
../images/Emo45.gif עוד נקודה לשי, ממשיכים

מלה נרדפת להעדר: מלה נרדפת לשליח: מה יוצא ואיך זה ישפיע על גישתי?

דנטל

New member
לא להתייאש, לאט לאט ../images/Emo13.gif

זה לא קל, אם זה היה קל זה לא היה כיף
. מעקב אחרי צדיקים במצב לא טוב (מ) (5) אז בתור התחלה אנחנו יודעים שזה כתיב מלא, כך שלפחות אחת מהאותיות: ו' ו/או י' ו/או א' חייבת להופיע בפתרון. זה כבר עוזר. אחרי זה מתחילים עם הניתוח - הרבה מההגדרות של תרתי משמע נחלקות ל- 3: 1) פתרון לחלק מההגדרה שהוא חצי מהפתרון הסופי; 2) פתרון לחלק אחר מההגדרה שהוא החצי השני של הפתרון הסופי; 3) שניהם ביחד הם הפתרון השלם שאליו התייחס חלק שלישי בהגדרה. המקרה דנן הוא בדיוק כזה. ישנם ל"ו צדיקים, אז פתרון אחד = לו מצב לא טוב זה ביש, אז עוד פתרון = ביש עכשיו - מתחכמים איתנו פה - וכתוב שהצדיקים במצב לא טוב. כלומר, רצפי האותיות מהפתרונות צריכים להכנס אחד בתוך השני, אז "לו" ב"ביש" זה הפתרון השלם שאליו התייחס חלק שלישי = בילוש = מעקב.
הגדרה מספר 20 היא גם כזו שנחלקת ל- 3, אז נסו לפתור אותה (מחפש רוצח בדרך ארץ (5))

למעלה