לילה טוב

• פותח הנושא Ranz
  • פורסם בתאריך

הילוש*

New member
אורעעעע...... מזה את כל כך...

רוצה שנמות???????????? לא יהיו לך חבריםםםםםםם זהו אני מתה אני מודיעה על פטירתי רישמית כאן בפורום עשרים פלוס מחר ההלויה בשלוש חסר לך את לא מביאה כיבוד את אחריית להביא בורקים

Ranz

New member
הרסת לי את הסוף

ראבאק יא לא פיירית שכמוך.....אני רק בפרק 10 שבו כולם הולכים לישון ואת כבר מגלה מה קורה בסוף הספר ...... אותך לוועדה הממונה

הילוש*

New member
יו לא נכון(כמו מירי בצקלקה מדומינו)

יאאאאאאאאאאא שיט הרסתי לך את הספר לא נורא תכתוב חדש מבטיחה לך שאני לא מגלה את הסוףףףף

Ranz

New member
שקרנית (האף פגע לי במסך)

חוץ מזה הבטחת שלא תצחקי על הקטע שאני לא יודע לצחוק ומה את עושה......צוחקת עליי זהו עשית קרע במשפחה !!!! אגב ראית את הספר שלי של "דנה רמה דנה קמה" ???

הילוש*

New member
כפרה.......

אני?? צחקתי?????? לא נכוןןןןן לא רק לא קרעע טוב בסדר אני יתפור והכל יסתדרררר בטח שראיתי את הספר שלך פשוט ספר פצצות לגבותתתתת

Ranz

New member
כן את !!!!

מה את חושבת שאם את לוחשת לאנשים ומצביעה עליי אני לא אקלוט בסוף ??? קחת את הספר כדי לנגב איתו את הגבות (או לתת לאנשים פצצות לגבות בעזרתו) אחלה....אבל תחזירי אותו ראבאק אני עדיין בחלק המותח של דנה רמה(?!)

הילוש*

New member
הצבעתי?????...עליך???

לא נכוןןןןן בחיי שלא הצבעתייייי ואני יחזיר לך את הספר אני בסוף כשדנה סוף סוף קמה חחחחחחח

Ranz

New member
את רואה !!!

את עוד פעם הורסת לי את הסוף !!!!!!!!!!! ואת כן הצבעת ...אני לא מאמין שהיו לך כל כך הרבה התכווניות לא רצוניות עם האצבע לכיווני

רן

קודם כל... איך אתה חושב שאני יודעת את סוף הספר? אולי כי נתת לכל הוועדה הממונה? אז למי תלך להתלונן בדיוק? חה! הם כולם תחת שליטתי....... !

הילוש*

New member
אוררררר.....

אולי תבואי ותארחי לי חברה במקלחתתתתת קניתי שמפו פינוק לפנק אותך חחחחחחח

Ranz

New member
סוטה

לי אף פעם לא הבאת שמפונים וכאלה...מקסימום זרקת עלי קצת בוץ

Ranz

New member
מה את נותנת ???

אם את נותנת גם סוכריות גומי אני יכול גם ?

Ranz

New member
הממ.... אם את מנסחת את זה ככה

אני אפנה למישהו אחר שלא תחת שליטתך (אני מנסה למצוא מי ...יש לך אולי דפי זהב?)ואז אני אתלונן

טוב אני הלכתי.....לישון..........

רן..... לך תדע..... אולי תמצא מישהו בינתיים. או שאני אמצא אותו לפנייך..... לילה טוב כולם

Ranz

New member
לילה טוב ../images/Emo1.gif

אני לא מחפש מישהו אבל אם יש לך מישהי אני לא אתנגד.... בכל אופן חלומות פז וליל מנוחה ויום מעולה

Ranz

New member
גם את סוכריות הגומי ???

לעזאזל אין לך בושה ??? למה לא נתת לי קודם לפני שנתת לכולם ?

למעלה