לילה טוב

• פותח הנושא Ranz
  • פורסם בתאריך

Ranz

New member
לילה טוב ../images/Emo9.gif

משעמם לי קשות ורגע לפני שאני מתחיל להתעלל פה באנשים נכנסתי אולי למישהו יש רעיון להעביר את הזמן עד סוף המשמרת. הא ואולי שכחתי כמה לא נימוסי מצידי .....שלום קוראים לי רן וזו ההודעה החדשה הראשונה שלי

סיון ...

New member
רן!

ברוך הבא לפורום שלנו.... אני סיון... וכמו תמיד אחראית על קבלת הפנים פה..... הייתי משעשע אותך אבל ברגע זה אני בעצבים.... משמרת נעימה.......

Ranz

New member
היי סיון

קודם כול למה עצבים ??? (רק תגידי מי עיצבן אותך ואני משנה לו את הקונסטרוקציה ....) דבר שני תודה על הקבלת פנים והשאלה המתבקשת היא: אם את מוועדת קבלת פנים מי בוועדת קישוט והאם יש מקום בשבילי בוועדת ביקור חולים ? בברכת רגיעון רן

אם מדובר על ביקור חולי נפש..

אז אולי אפשר לסדר משהו... שלום. אני ליטון אחראי לחוסר שפיות האנשים ודירדורם.. אומנם עוד יומיים אני פורש מפה.. אבל אני עדיין פה.. וכמו שאתה יכול להבין.. אני לא הכי שפוי
ליטון >ברגע של קבלת פנים<

Ranz

New member
היי ליטון

אפשר לסדר הכל רק תבחר את הצבע העדיף עלייך <פותח את המעיל ומציג את מבחר הכדורים לראווה>. לגבי הדרדור אני דיי הסתדרתי עד עכשיו אבל אם יש לך לתרום לי אני אשמח ....למה אתה פורש ??? והאם העובדה שאתה פורש עושה אותך ללא יציב מבחינה נפשית ? שלך המעורער מערערה
<----- זה הדבר הכי קרוב לחליפת כפייה שלי

בחור כלבבי..

אבל אני הגעתי למסקנה שהכדורים לא עושים לי כלום חוץ מתופעות לוואי שגם ככה אני סובל מהן.. פורש... כי מסתבר שיש חיים..(גם אם הם לא שפויים..) ואני כבר עכשיו לא יציב מבחינה נפשית..חשבתי שזה ברור... פעם הייתי הולך עם החליפות האלו.. אבל תמיד הסתפכתי עם הסגירה והפתיחה.. למזלי תמיד עזרו לי לסגור.. אבל שרציתי להחליף בגד..פתאום כולם נעלמו.. לך תבין...

Ranz

New member
ליטון אחי לצרה

הבעיה שלך אכן מוכרת אבל מצאתי פתרון טוב....פשוט לכרסם את הריפוד מהקיר ולבלוע את המילוי, לא יודע איך הם יודעים את זה (אישית אני חושד במצלמה על התקרה) אבל ברגע שאתה מתחיל להחנק מהצמר גפן (ראה ערך מילוי) הם נכנסים בסערה ומתחילים להוריד את החליפה !!!! שיטה פשוטה ויעילה שלך רן דולצ´ה וגבאנה

ריפוד??

היה לך ריפוד? מנוולים.. כשאני דפקתי את הראש בקיר כל החבר´ה באו הביאו פופקורן וצחקו מזה.. לפחות מידי פעם זרקו לי קצת בוטנים וכמה גרושים...

Ranz

New member
בטח ריפוד !!!

כי לפני זה אחלתי את הקירות בטון והרעש של השפשוף שיניים כנגד הקיר שיגע אותם !!!! (עוד רעיון אופרטיבי) בוטנים ?????? יש לך הטבות ואתה בוכה שאין לך ריפוד שלך רן "מנסר העצמות"

הטבות?!?!?

נראה לך שיירי בוטנים לעיניים ברוגטקות זה הטבות?!?! ויש לך שיניים..מה אתה בוכה.. לי שברו אותם אחרי שנגסתי בכה אנשים..

Ranz

New member
אתה רואה

פה ההבדל בינינו ...כלי ניסו לשבור את השיניים פשוט ירקתי טיקטקים בצורה משכנעת ושאריות של בוטנים זה הטבות (אמנם הקטע של העיניים קצת הורס) כי ניתן למחזר אותן ולעשות מהן בובות קטנות איתן אפשר לשחק לגו

Ranz

New member
גם לך בארי

מצטער אבל כדי לטבוע אני צריך להוצי אויר מהמצופים ולזה אני עדיין לא מוכן ...אבל אני אשקול את הנושא שלך רן בועדת כספים

הילוש*

New member
רןןןןןן......

נעים מאודדדדד אני הילו´ש ממחלקת הZונות חחחחחחח תבוא לבקר בשיפודי הצומת חחחח שיהיה לך אחלה לילה ו....... ביי

Ranz

New member
לילה טוב גם לך

יש לי כבר צומת משלי......למעשה אני יושב עכשיו בצומת בית דגן (לא נראה לי שאת בצומת כזו מרכזית !!!! אז מי פה Zונה יותר פופולארית ??? חחחחחח) שיהיה גם לך לילה מעולה שלך רן "50 שקל בחצר"

הילוש*

New member
חחחחחחחח

כפרה על הZונההההההההההההה פשששש אני מבינה שאתה הרבה בעסק? חחחחח עלאק 50 שקל בחצר חחחחחחחחח שיהיה לך לילה מדהים וחלומות מטרפים כי אני מתה משיעמום אני עפה למיטההההההה אז לילה טוב ביי ביי

Ranz

New member
לילה טוב

אגב אם את מתה פני ביציאה לאור הירח כי היא מחפשת מתים (מעלה את עניין הנקרופיליות) בטח הרבה זמן בעסק (15 שנה מאז הסיבוב הראשון) ועדיין יש לי מוניטין טוב בכל אופן לילה מעולה גם לך ...אני ער עד 6:00 (סוף משמרת לילה) שלך רן "לילה לילה"

די עם הברוכה הבאה! תגיעו לנקודה...

לנקודה שבה כולם מתים וחיים באושר ועושר עד עצם היום הזה!

Ranz

New member
בעקרון גם אני נותן

אבל למדתי לעשות את זה בתשלום

למעלה