לילה טוב עזרה דחוף!!!!!!!

קוקה1

New member
לילה טוב עזרה דחוף!!!!!!!

בתי בת חודש וחצי אני מניקה בלבד אך שד ימין יותר קטן משמאל בהרבה ביומים האחרונים היא אכלה רק משד שמאל (יותר נוח) מה עושים איך מתקנים? בבקשה עזרו לי

Tami B

New member
העדפת צד

נראה שנכנסתם למעגל קסמים - היא יונקת פחות מצד ימין והוא מייצר פחות ופחות חלב, וזה גורם לה עוד יותר להעדיף את הצד השני. נסי לחבר אותה ב"תנוחת פוטבול" לצד הזה כך שהיא תרגיש כאילו היא יונקת מהצד השני - הסתכלי בגלריית התמונות של הפורום איך מניקים בתנוחה הזו. אולי היא נקראת שם תנוחת הצד. כמו כן כדאי שתשאבי מהצד הזה כדי לשמר את ייצור החלב. הייתי מציעה שתגיעו ליועצת הנקה מוסמכת, שתוכל לבדוק את התפיסה בצד הזה ולהציע לכם איך לשפר אותה ולגרום לכך שיהיה לה יותר קל להוציא חלב מהצד הזה. כתבי מאיזה אזור אתם ונוכל לתת לכם המלצה על יועצת הנקה באזור.

קוקה1

New member
../images/Emo13.gifהיי TAMI B

בהמשך למה ששאלתי האם אני צריכה כרגע להתמקד רק בצד שהיא פחות מעדיפה?לתת לה לינוק רק מצד ימין (שממנו היא ינקה פחות)? או להמשיך לתת לה גם מהצד השני(שממש מלא בחלב)? הבוקר הנקתי אותה כמו שהמלצת לי בתנוחת פוטבול והיא אכן ינקה (בניגוד לאתמול בלילה שהיא פשוט צרחה ודחתה את שד ימין והסכימה לאחר רק מצד שמאל) השאלה היא איך אני אדע שלא נגמר לי החלב בצד ימין ושהיא בעצם לא יונקת כלום?

קוקה1

New member
נואשתי.....

הילדה לא מוכנה לינוק מצד ימין ניסיתי את תנןחת פטובול כמו שהמלצת לי והיא יונקת אבל נשארת לא רגועה ורק שאני מניקה אותה מצד שני היא נרגעת בדקתי אם יוצא לי חלב מצד ימין ויוצא אבל לא כמו בצד שמאל. הצילו.

So let the "good" side be the

main side which means that that side will be her main sourcde of milk and the other side will be for snack. YOu can just feed her from the good side and dry u[p the other. From the beginning were you trying to feed from one side only? YOu should always offer both breasts for each feed, but in your case, you can dry up the problem breast and just offer the one she likes. That way, she will feed more often on that side and you will make enough milk from the one breast. asymmetric breasts can often be a sign of milk supply problems. How is the baby gaining weight?​

קוקה1

New member
../images/Emo13.gifהאמת היא

שהיא עולה יפה במשקל בסביבות 300 -400 גרם בשבועיים אבל הבעיה נוצרה רק ביומים האחרונים האם אפשר לתקן את המצב אני רוצה להמשיך להניק משני הצדדים כי ההבדל בגודל שני הצדדים משמעותי וזה נורא מפריע לי

Tami B

New member
אם את רוצה לנסות להפגש עם יועצת

הנקה ולבדוק אם אפשר לתקן את המצב, את יכולה להתקשר לדוריס שעושה ביקורי בית באזור שלך: 03 7394537 בהצלחה! עדכני מה קורה.

קוקה1

New member
אני חושבת שחל שיפור קל../images/Emo45.gif

כל השבת הנקתי אותה רק מצד ימין ומעט מאוד מצד שמאל ונראה לי שהכמות גדלה אבל בכל מקרה אני אשמח לצלצל אליה השאלה היא האם אפשר בשבת? וממש ממש תודה לך על העזרה

justmom

New member
תרגום: אז תני לצד ה"טוב" להיות הצד

העיקרי, מה שאומר שהצד הזה יהיה מקור החלב העיקרי שלה והשני יהיה לחטיף. את יכולה להאכיל אותה רק מהצד הטוב ולייבש את השני. האם מההתחלה ניסית להיניק מצד אחד בלבד? צריך להציע תמיד את שני צהדדים בכל הנקה, אבל במקרה שלך את יכולה לייבש את השד הבעייתי ולהציע לה רק את זה שהיא אוהבת. כך היא תינק לעיתים קרוובת יותר מהצד ההוא ואת תייצרי די חלב משד אחד. שדייםם לא סימטריים יכולים להיות לעיתים קרובות סימן לבעיה בייצור החלב. איך העלייה שלה במשקל?

למעלה