לילה...טוב(לכסות מישהו?)😃

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אז אייך עבר היום?ברגע זה יצאתי ממקלחת טובה והמזג האוויר הזה עושה לי ממש רע,שרב מעפן.
שוקלת לשלוח מסר ל"סתם עו"ד אחד"להפגש על השולחן במשרדו כי אני רואה שהוא לא מצא מקום למפגש ולא פרטנרית,מחווה טובה מה לא?

אז אייך עבר היום?ברגע זה יצאתי ממקלחת טובה והמזג האוויר הזה עושה לי ממש רע,שרב מעפן.
שוקלת לשלוח מסר ל"סתם עו"ד אחד"להפגש על השולחן במשרדו כי אני רואה שהוא לא מצא מקום למפגש ולא פרטנרית,מחווה טובה מה לא?
אומנם כבר בוקר
אבל אם זאת את ?
אני חוזרת למיטה שתכסי אותי !!!

בא לי גם להפגש איתך על שולחן

<קצת התחנפות למנהלת אף פעם לא מזיקה>

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אומנם כבר בוקר
אבל אם זאת את ?
אני חוזרת למיטה שתכסי אותי !!!

בא לי גם להפגש איתך על שולחן

<קצת התחנפות למנהלת אף פעם לא מזיקה>
תקשיבי...אם אני מושיבה אותך על השולחן-את תרצי עוד.. או שהתכוונת;)..לשתות קפה יחד?

מאוהב ברעיון

Well-known member
חיימ'שלי את, בואי לצימר

siziphus

Active member
ואם אני סתם עו"ד אחר (ולא אחד)?
לא מגיע לנקות את האבק מהשולחן???

Yakir4179

Well-known member
ברוך השם יום 😊😉😘 מחר בערב דייט עם פולימארית בהירה, מי היה מאמין שערד פרדס חנה כרכור חיפה והשרון יהיו מוצפים בפולימארים, וכמה חשוב מהילדות להיות אוהבים ונאהבים ומקובלים חברתית ולהרגיש מיוחדים...
איזה כיף זה שחבר נפש אהוב מכסה אותך😊
יום נעים וכל טוב!

ברוך השם יום 😊😉😘 מחר בערב דייט עם פולימארית בהירה, מי היה מאמין שערד פרדס חנה כרכור חיפה והשרון יהיו מוצפים בפולימארים, וכמה חשוב מהילדות להיות אוהבים ונאהבים ומקובלים חברתית ולהרגיש מיוחדים...
יום נעים וכל טוב!
קצת ביקורת בונה - "פוליאמורית" ולא"פולימארית" !!!! פולי - ריבוי אמור - אהבה. פוליאמורית, פוליאמוריה, פולאמורים.

Mo432020

Well-known member
פולימרית מתאים יותר לבובות מין מתנפחות. אולי לזה הוא התכוון.
ניסיתי להכנס לקבוצה של הפולימריות, אין תגובה, סתם נפוחות שם 😂

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
יום נעים וכל טוב!
בהירה זה טוב?:unsure:

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
יום נעים וכל טוב!
אפרופו נישואים מאפשרים,פנה אליי מישהו בפייס שהציע להפגש ומנהל מערכת יחסים כזו..לא בשבילי.
תהנה עם "הבהירה"רק תקווה שהיא לא שעירה. :ROFLMAO:

Yakir4179

Well-known member
אפרופו נישואים מאפשרים,פנה אליי מישהו בפייס שהציע להפגש ומנהל מערכת יחסים כזו..לא בשבילי.
חחח קוראים לזה היום זוגיות מאפשרת נשמע יותר נעים,אין כבר למצפות כרגיל אשכנזיה היפסטרית ממושקפת , שעירה היא לא , וגם לא כמו הכוסיות שעושות סלפי יפה

למעלה