לילה טוב לכולם

תמי יש את הכחגיגת בליליקות

היכן ובאיזה תאריכים גם אני ואשתי מעונינים לנסוע

מי יודע כמה עולה כרטיס ואיך ניפגשי

איתכם כי אני חדש ואין לי מושג מהחברים בפורום אנחנו נגיע כניראה 4 איד כולפ הונגרים

orlu

New member
יד השמונה 70 שח עולה כרטיס

אלה יומיים של פסטיבל אקורדיונים בללייקות......שמסתיים ביום חמישי 18 לחודש בערב עם הופעה ושירה בציבור. אני מגיעה מירושלים התל אביבים ראשוניים מגיעים בכוחות עצמם.כך גם נעשית רכישת הכרטיסים באופן עצמאי דרך קסטל משרד כרטיסים תל אביבי. מי שיגיע אנחנו ניפגשים שם המקומות לא מסומנים,,,כמו כן לא ברור מי וכמה מגיעים זהו לא מיפגש רק לחברי הפורום.אני הצעתי זאת משום שחשבתי שיהייה נחמד להישתתף בערב כחבורה.... אם יהייה צורך לקראת יום חמישי וחברים יצטרפו אני אפרסם מפה כיצד ואיך להגיע,בעיקרון זו לא בעייה ניכנסים דרך אבו גוש עד נווה אילן-מיסעדת אלויס= מי שמכיר.....אני מקווה שיהייה נחמד ומצב רוח טוב. להיתראות

grafo

New member
מקום הגלריה כאן בפורום

למעלה יש קישור לגלריות ושם חפס את הגלריה של grfo http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/galleries.asp?id=584&galleryId=12949 רוצה פיתרון לתעלומה אז אני מצרף את התוית של בקבוקי היין שלי

איזה חגיגה של ארוחת ערב עשינו

מנה ראשונה היו פלצינטה ממולא קויאר אחרי זה עשינו סקאי גולש ולסוף לשם שינוי עוגת גבינה מהממת שהיתה שלוש ורבע שעות בתנור

grafo

New member
מהעוגה שמור לי פרוסה אני מת ...

על עוגות גבינה אם אתה רוצה אתה יכול לישלוח לי

יוליקה

Member
מנהל
זה מאד מגרה, ברוך

אבל סליחה - למה אתה פותח כל פעם שירשור חדש? הרי יכולת להמשיך את הקודם שהתחלת מתחת לזה. זה פשוט מבלבל לנו את העיניים ולמעשה אתה דוחף את ההודעות הקודמות למטה.

למעלה