לילה טוב? אניוואן?

little s

New member
לילה טוב? אניוואן?

טוב נו, סתם רציתי לשתף במעשי ביומיים האחרונים... אז אלו העוגיות שהכינותי אמש עם ידידי ההומו ההונגרי - מימין, עוגיות אישלר (בייסיקלי, עוגיות שקדים שעושות סנדוויץ' עם שוקולד מריר... יאמיי) ומשמאל עוגיות מלוחות הידועות בשמן - פוגצ'ה.

little s

New member
ועוד משו

ציור מתנה לגן של תינוקיו - מחר היום האחרון כתוב בגרמנית 'ברוכים הבאים לבית הילדים שלנו' היה כיף להחזיק מכחולים - מזמן לא עשיתי זאת... אז כמובן בביקורי בקניון הסמוך רכשתי מלאאאא צבעי אקריליק חדשים...

little s

New member
../images/Emo9.gif תודה לכן

אין, היא כמעט התעלפה... כמובן שבעלה תלה את זה מיד במקום, והם רק ביקשו שאחתום מקדימה ואכתוב 'ישראל' - מוצא חן בעיניהם להראות שהם קוסמופוליטים... הכנו חלות בגן, היה קטעים... יש ילדים שרואים שמעולם לא נגעו בבצק. היא הרשתה רק ל'גדולים' לעשות (בני 2+) וחבל - אבל אסור לשכוח שזו התפתחות רצינית עבור 'גננת' גרמניה מהדור הישן. מה שכן, היא ביקשה את המתכון - זה אומר שהילדים הבאים כבר יגלגלו בצק בגיל שנה??? ואגב, הילדים הגדולים שלי בחרו להשאר שם, הבכורה עזרה להאכיל את התינוקות
וסנדוויצ'ון שיחק עם כמה מה'בינוניים' כדורגל בגינה. אמרתי להם שיחזרו בזמנם החופשי...

נשמע שהיה כיף, גם לילידים וגם לך!

איזה מעולה! ושהם יתחילו להכין חלות פעם בשנה- אדיר
עכשיו נותר לי רק לבקש שלט כשה לעצמי, כמו גואה, רק שיהיה בשפה שאני מבינה
בבקשה

שולה78

New member
מקסים מקסים

ואיזה כיף על הצבעים החדשים, ואיזה כיף שזה מה שיוצא לך מהמכחול! אני לגמרי

ליטל את כ"כ מוכשרת!!!

יצא מקסים. הלוואי ותהיי הגמדה שלי בפעם הבאה שנשחק את משחק המתנות :)

א ו ח

New member
את ליטוש מסדרים מראש

מפאת המשלוחה הרחוקה רושמת לי לזכור אותך

א ו ח

New member
אני מזמינה גם!

זה פשוט מדהים, איזו יד מדוייקת יש לך חבל"ז סופר מוכשרת, קדימה לייצר ולמכור. אני קונה. חכי שיהיה לי עוד שם לתמונה...

שולה78

New member
יאם!

אישלר- איזו מילה הונגרית (כן?) ישר אמרתי אותה עם המבטא...

למעלה